Poniedziałek, 25 stycznia
Imieniny: Miłosza, Pawła
Czytających: 1831
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Agata Łodzińska i Michał Jerzyk zwycięzcami "Pegazika"

Poniedziałek, 5 marca 2018, 10:59
Aktualizacja: Wtorek, 6 marca 2018, 15:09
Autor: red.
Wałbrzych: Agata Łodzińska i Michał Jerzyk zwycięzcami
Fot. red.
Miejskie eliminacje Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik” za nami.

Na Scenie Kameralnej Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na Piaskowej Górze swoje umiejętności recytatorskie zaprezentowało 19 uczestników biorących udział w eliminacjach Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy: młodszą, obejmującą uczniów klas IV-VI szkół podstawowych i starszą, w której znaleźli się uczniowie klasy VII szkół podstawowych i uczniowie gimnazjów.

Jury w składzie: Małgorzata Olkowska – aktorka, Karolina Jefmańska – instruktor teatralny w WOK i Jarosław Buzarewicz - dyrektor WOK po przesłuchaniach wyłonili zwycięzców, wśród których znaleźli się: Agata Łodzińska - I miejsce, Dominik Relich - II miejsce, Ines Martinez Słowikowska - III miejsce i Natalia Chrapek - wyróżnienie w kategorii młodszej oraz Michał Jerzyk - I miejsce, Emilia Daszkiewicz - II miejsce, Amelia Marciniak - III miejsce i Wiktoria Wierzbicka - wyróżnienie w kategorii starszej.

Recytatorzy, którzy zajęli pierwsze trzy miejsca w każdej z kategorii przechodzą do finału wojewódzkiego Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group