Poniedziałek, 22 czerwca
reklamy

Agregaty już w Borysławiu

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

3 agregaty przekazane dzięki mieszkańcom Wałbrzycha zasilą m.in. ogrzewanie szkoły i szpitali w naszym partnerskim mieście Borysławiu. Agregaty przekazała zastępca prezydenta Sylwia Bielawska.

- Dzięki Waszemu wsparciu mogłam przekazać naszym partnerom trzy agregaty prądotwórcze, które zasilą kotłownie do ogrzewania strategicznych miejsc jak szpitale, szkoła, budynek przeznaczony dla uchodźców oraz Urząd Miasta. Dziękuję Wam za otwarte serca, za chęć pomocy - to niezwykle ważne w tych trudnych czasach - informuje Sylwia Bielawska.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka