Piątek, 2 czerwca
Imieniny: Marianny, Piotra
Czytających: 4772
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Agresywny 17–latek

Niedziela, 8 maja 2022, 9:54
Autor: red
Wałbrzych: Agresywny 17–latek
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci z Komisariatu Policji II w Wałbrzychu zatrzymali mężczyznę, który swoją energię rozładował na tablicy informacyjnej oraz śmietnikach w jednym z centrum handlowym w Wałbrzychu.

Młody wałbrzyszanin nie uniknie odpowiedzialności za zniszczenia, jakich dopuścił się 23 lutego w placówce handlowej przy ul. 1-go Maja w Wałbrzychu. W ten dzień młody wandal uderzając i kopiąc w znajdującą się w obiekcie tablicę informacyjną oraz śmietniki dokonał ich zniszczenia. Straty poniesione w wyniku jego działania wyniosły ponad 3 tys. złotych.

Sprawa nie została wtedy zgłoszona na Policję, jednak, gdy pracownicy ochrony zauważyli młodocianego wandala zawiadomili natychmiast dyżurnego wałbrzyskiej komendy. Na miejscu błyskawicznie pojawił się patrol z „dwójki”, który zatrzymał 17-latka.

Sprawca zniszczenia trafił do policyjnej celi. W toku czynności śledczy zabezpieczyli monitoring oraz przesłuchali świadków. Na podstawie zebranego materiału dowodowego, 17-latek usłyszał zarzut zniszczenia mienia. O jego dalszym losie zadecyduje Sąd. Grozi mu do 3 lat pozbawiania wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

2
11%
Cieszy
2
11%
Hahaha
1
5%
Nudzi
1
5%
Smuci
7
37%
Złości
6
32%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group