Poniedziałek, 11 grudnia
Imieniny: Damazego, Waldemara
Czytających: 3525
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Akademia już działa!

Czwartek, 15 kwietnia 2021, 13:37
Autor: red
Wałbrzych: Akademia już działa!
Fot. WSSE "Invest Park"
Za nami pierwsze, inauguracyjne spotkanie Akademii Lidera INVEST PARK – pierwszej tego typu w regionie, stworzonej od podstaw przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną "INVEST–PARK.

Innymi słowy, Wałbrzyska Strefa jest pionierem. Do udziału w I edycji Akademii zapisało się prawie 350 pracowników firm strefowych.

Akademia Lidera INVEST PARK to miejsce, gdzie swoją wiedzą z pracownikami firm strefowych dzielą się autorytety naukowe i wykładowcy, m.in. ze SGH Warsaw School of Economics, Polskiej Akademii Nauk i Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Temat przewodni I edycji Akademii to "Kluczowe Kompetencje Lidera". Uczestnictwo w Akademii jest całkowicie bezpłatne i kończy się otrzymaniem certyfikatu.

Dr Paweł Błaszkiewicz, który na co dzień wykłada m.in. na Politechnice Gdańskiej, mówił jak przygotować się do roli lidera. Przedsiębiorcy, którzy poszukują terenów inwestycyjnych, coraz częściej uzależniają lokalizację swoich inwestycji od tego, czy będą mogli pozyskać wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Stworzenie Akademii Lidera INVEST PARK przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną "INVEST-PARK" doskonale wpisuje się zatem w oczekiwania i wymagania pracodawców. Ponadto należy podkreślić, że Akademia stanowi kolejny element pakietu opieki poinwestycyjnej, który Wałbrzyska Strefa oferuje swoim inwestorom.

Do zobaczenia podczas kolejnego spotkania, już za tydzień 21 kwietnia. Wspólnie z dr hab. Joanną Cygler. prof. SGH. będziemy dyskutować o zarządzaniu strategicznym.

Twoja reakcja na artykuł?

2
67%
Cieszy
1
33%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group