Poniedziałek, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 6175
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Akademia Lidera

Piątek, 26 marca 2021, 10:30
Autor: red
Wałbrzych/REGION: Akademia Lidera
Fot. WSSE "Invest Park"
Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST–PARK" zaprasza do udziału w I Edycji Akademii Lidera INVEST PARK. Start 14 kwietnia 2021 roku.

CEL: Akademia Lidera INVEST PARK dedykowana jest wszystkim osobom, które chcą dowiedzieć się więcej na temat kluczowych kompetencji niezbędnych do zarządzania zasobami ludzkimi, bez względu na to czy dopiero aspirują na stanowisko kierownicze, czy już zarządzają zespołem, zarówno na szczeblu lidera zmianowego jak i menedżera średniego czy wyższego szczebla.

DLA KOGO: dla pracowników firm strefowych (z ważnym zezwoleniem i uiszczających opłatę administracyjną), dedykowanych na stanowiska kierownicze, liderów zmianowych, menedżerów średniego i wyższego szczebla, zarządzających organizacją.

UKOŃCZENIE AKADEMII: warunkiem uzyskania certyfikatu ukończenia Akademii jest 100% frekwencja na cotygodniowych spotkaniach.

UCZESTNICTWO BEZPŁATNE: dla firm strefowych i uiszczających opłatę administracyjną.

REJESTRACJA: zgłoszenia oddelegowanych pracowników prosimy przesyłać na adres e-mailowy: akademia@invest-park.com.pl. W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko i adres mailowy uczestnika. Ważna jest kolejność zgłoszeń.

Dodatkowe informacje➡ https://bit.ly/31hdjlF

Twoja reakcja na artykuł?

4
44%
Cieszy
1
11%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
4
44%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group