Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 3251
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: „Alicja w krainie czarów” w Teatrze Lalki i Aktora – bilety rozlosowane

Piątek, 7 stycznia 2011, 18:50
Aktualizacja: 18:50
Autor: red
Wałbrzych: „Alicja w krainie czarów” w Teatrze Lalki i Aktora – bilety rozlosowane
Fot. organizatorzy
Już w niedzielę 9 stycznia o godzinie 12.30 na deskach Teatru Laki i Aktora w Wałbrzychu zaprezentowana zostanie sztuka „Alicja w krainie czarów”. Rozlosowaliśmy podwójną wejściówkę n to przedstawienie.

„Alicja w Krainie Czarów" to pełen absurdów i paradoksów zapis snu małej dziewczynki. Każdy kto śnił wie, że niemal zawsze to zbiór zdarzeń mający własną logikę. We śnie Alicji jest podobnie: „trochę to trudno zrozumieć... nasuwa jakieś myśli... ale nie wiem dokładnie jakie!"

Chcielibyśmy, aby spektakl tak jak książka zawarł w sobie dwie historie: dla dzieci i dla dorosłych. Dla najmłodszych będzie to fantastyczna podróż w magiczny świat pełen zdumiewających bohaterów, zabawnych wierszyków i zaskakujących zwrotów akcji. Dla dorosłych to możliwość odnalezienia własnych dziecięcych marzeń.
Sen to skarbnica możliwości.

We śnie możemy łączyć ludzi którzy nigdy by się nie spotkali czy fragmenty rzeczywistości które nigdy nie mogłyby ze sobą sąsiadować na jawie. Tylko we śnie wszyscy możemy być dziećmi.

Wśród naszych czytelników, którzy odpowiedzieli na pytanie, które brzmiało: Czy wałbrzyski Teatr Lalki i Aktora obchodził niedawno 65-lecie istnienia? rozlosowaliśmy nagrodę w postaci podwójnej wejściówki na spektakl. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do Anny Pihut. Gratulujemy.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group