Niedziela, 17 października
Imieniny: Małgorzaty, Wiktora
Czytających: 2877
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Anatol Szpur najaktywniejszym radnym

Niedziela, 14 października 2018, 7:09
Aktualizacja: 7:33
Autor: red
Wałbrzych:  Anatol Szpur najaktywniejszym radnym
Fot. użyczone
Radny Anatol Szpur to najaktywniejszy radny kończącej się kadencji Rady Miejskiej Wałbrzycha. I nie tylko o statystyki składanych dokumentów tu chodzi, bo radny złożył ich ponad 200 (interpelacje, wnioski i zapytania).

- Warta uwagi jest przede wszystkim praca społeczna, jaką wykonuję - podkreśla radny.

To dzięki jego zaangażowaniu powstają place zabaw, uporządkowane zostają skwery czy naprawiane jest oświetlenie uliczne. Angażuje siebie i mieszkańców w akcje utrzymania czystości.
- Wiele społecznych akcji nie udałoby się przeprowadzić, gdyby nie pomoc i zaangażowanie członków Rady Wspólnoty Samorządowej Stary Zdrój i wielu wolontariuszy - uzupełnia radny.

Anatol Szpur przekazuje najmłodszym plany lekcji, sponsoruje różne nagrody i promuje wałbrzyską edukację. Jest pomysłodawcą i współorganizatorem imprez sportowych, kulturalnych oraz festynów rodzinnych. Przy wsparciu Prezydenta Miasta i Poseł Agnieszki Kołacz-Leszczyńskiej, zorganizował Podwórkową Ligę Mistrzów dla małych piłkarzy w gminach Aglomeracji Wałbrzyskiej. Od wielu lat rozdaje paczki mikołajkowe dla dzieci. W 2017 roku pozyskał partnerów, przekazując ich aż 650!
- Ostatnie lata efektywnej pracy, to wynik dobrej współpracy z Prezydentem Szełemejem oraz pracownikami Urzędu Miejskiego i ZDKiUM-u - zaznacza radny Szpur.

Kandyduje ponownie z listy wyborczej Komitetu Romana Szełemeja i jest pierwszy w okręgu: Stary Zdrój, Nowe Miasto, Rusinowa, Kozice, Poniatów. Zawodowo jest lokalnym przedsiębiorcą, a z zamiłowania działaczem społecznym. Pełni także społeczną funkcję Przewodniczącego Rady Wspólnoty Samorządowej Stary Zdrój.

Aktualne informacje na temat działalności aktywnego radnego znajdziecie na portalach społecznościowych pod adresami: facebook/AnatolSzpur.official, twitter/AnatolSzpur oraz instagram/anatolszpur.official .

Twoja reakcja na artykuł?

5
23%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
9%
Nudzi
0
0%
Smuci
5
23%
Złości
10
45%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group