Środa, 22 września
Imieniny: Maurycego, Tomasza
Czytających: 3686
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Anioły Hospicjum

Poniedziałek, 14 grudnia 2020, 13:30
Aktualizacja: 13:41
Autor: red
Wałbrzych/REGION: Anioły Hospicjum
Fot. Hospicjum Wałbrzych
Chociaż mijający rok jest rokiem wirtualnych spotkań, uścisków i uśmiechów, to pomoc dla wałbrzyskiego Hospicjum niesiona przez przyjaciół była realna i odczuwalna.

- Także wręczany każdego roku „Anioł Hospicjum” dotrze do każdego, kto uchylił nam swojego serca, przyczyniając się do tego, by nadzieja, którą wkładamy w serca naszych podopieczny nie zgasła. Dziękujemy wszystkim: osobom prywatnym, firmom, instytucjom, którzy także w tym roku nie zapomnieli o naszym wyjątkowym miejscu, którym przyznaliśmy miano „Anioła Hospicjum 2020”. Anioła, który nie zna granic, przeszkód i trudności i do każdego z Was na pewno dotrze - informują pracownicy Hospicjum.

ANIOŁ HOSPICJUM 2020 r.

1. Anna Cieśla
2. „Aktiw” Sp. z o. o. Prezes Adrian Wyrwiński
3. Anna Jedynak
4. Jarosław Kowalczyk „ Biegające Anioły Hospicjum”
5. Ksiądz Krzysztof Iskiar
6. Księżna Marie Elisabeth Von Pless
7. Doktor Konrad Kudłacik
8. Danuta Lulkowska Zaklad Krawiecki “Anielcia”
9. Daniel Łopotyński Zakład Remontowo- Budowlany Trzebieszowice
10. Monika Maciewicz (Schiver Polska)
11. Mirosław Lech „Bieg Mikołajowy 2019”
12. Mateusz Mykytyszyn
13. Ksiądz Witold Baczyński Parafa Pw. Św. Józefa Robotnika w Wałbrzychu
14. Doktor Paweł Pyka
15. Wojciech Sury
16. Doktor Alina Szymczyk
17. Michał Dworczyk Minister Szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów 18„Arkom Group”
19. „Annmar” P.P.H.U Bogusław Brejtfus
20. „Aryzt” Polska Sp. z o. o. Strzegom
21. „B1” Dyrektor Jarosław Rado
22. Przedszkole „Bajkolandia” Wałbrzych
23. „Camela” S.A.
24. Szkoła Fundacji „Clever”
25. Gmina Stare Bogaczowice
26. International Produkction”
27. „Invest Park Development”
28. „Invest Park” Sp. z o. o.
29. Laboratorium Dentystyczne Małgorzata Wieciech, Tomasz Augustyn
30. „Martes Sport”
31. Mieroszowskie Centrum Kultury/ Sekcja Rękodzielnicza- Koordynator Ilona Henko
32. Nadleśnictwo Świdnica- Nadleśniczy Roman Bereźnicki
33. „Nsk” Steering Systems
34. „Pec” Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. –Prezes Zarządu Franciszek Waśniowski
35. Fundacja „Pfr”
36. „Polfa Tarchomin” S.A Prezes Zarządu Jarosław Król
37. „Polst” Sp. z o.o.
38. Radni Boguszowa-Gorc
39. „Kosin Jfk Group” Faroe- Islands
40. „Sansswis” Polska Sp. z o. o. Prezes Łukasz Wagner
41. „Sirbud- Minari”- Dorota Barańska, Daniel Sip
42. „Solidarność” Wrocław- Związek Zawodowy
43. „Staropolanka”-Prezes Zarządu Łukasz Surażyński
44 .Starostwo Powiatowe Wałbrzych
45. Szkoła Muzyczna Wałbrzych
46. „Cukiernia Km.Świerczyńscy”- Krystyna I Mieczysław Świerczyńscy
47. „Toyota Tsusho”
48. „Pracownia Ulka” Urszula Nowicka
49. Urząd Miasta Boguszów-Gorce
50. „Zakłady Koksownicze Victoria S.A.- Prezes Wojciech Maj
51. Prezydent Miasta Wałbrzycha Roman Szełemej
52. „Centrum Zieleni- Ogrodnictwo Wojnowscy" S.C.
53. Wok Wałbrzych- Karolina Jefmańska
54. Zajezdnia Autobusowa Wałbrzych
55. Firma Zbj Sp. z o. o. Piotr Juś oraz Piotr Zakryb

Twoja reakcja na artykuł?

7
88%
Cieszy
1
13%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group