Poniedziałek, 25 stycznia
Imieniny: Miłosza, Pawła
Czytających: 1983
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: „Anioły” oczarowały jury

Wtorek, 15 grudnia 2020, 8:30
Aktualizacja: 8:31
Autor: red
Wałbrzych/Kraj: „Anioły” oczarowały jury
Fot. organizatorzy
Rok 2020 jest rokiem zdecydowanie innym i pełnym wyzwań, dlatego bardzo się cieszymy, że mogliśmy przeprowadzić konkurs i prace, które do nas trafiły były tak różne i pomysłowe.

W tym roku do Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na ogólnopolski konkurs plastyczny „Anioły – muśnięcie skrzydeł” wpłynęło ok 90 aniołów.

11 grudnia jury w składzie: Karolina Jefmańska– instruktor WOK, Teresa Kuzio – ceramik, plastyk oraz Jan Walkowiak – ceramik, mistrz malowania na szkle, przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

PŁASZCZYZNA KATEGORIA 5-8 LAT

I MIEJSCE: RÓŻA RYPIŃSKA LAT 7, ŁÓDŹ. CENTRUM ZAJĘĆ POZASZKOLNYCH.
II MIEJSCE: KRZYSZTOF MATYSEK LAT 7, DĄBROWA GÓRNICZA. MŁODZIEŻOWY OŚRODEK PRACY TWÓRCZEJ.
III MIEJSCE: ARIAN PRZEDPEŁSKI LAT 5, PŁOCK. MDK FILIA "PRZYSTANEK MACIUŚ".
WYRÓŻNIENIE: KATARZYNA PYŁKA LAT 6, WAŁBRZYCH. PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR. 4.

PŁASZCZYZNA KATEGORIA 9-13 LAT
I MIEJSCE: NIKOLA JANIAK LAT 12, PŁOCK. MDK FILIA "PRZYSTANEK MACIUŚ".
II MIEJSCE: MARTA PAWŁOWSKA LAT 10, ŁÓDŹ. CENTRUM ZAJĘĆ POZASZKOLNYCH.
III MIEJSCE: SYLWIA ZEMBAL LAT 9, DĄBROWA GÓRNICZA. MŁODZIEŻOWY OŚRODEK PRACY TWÓRCZEJ.
WYRÓŻNIENIE: KAROLINA JASIŃSKA LAT 9, BOLESŁAWIEC. MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY.

PŁASZCZYZNA KATEGORIA 14-18 LAT
I MIEJSCE: MAJA POPPE LAT 15, LUBLIN.
II MIEJSCE: WERONIKA JANKOWSKA LAT 16, ŁOMŻA. PAŃSTWOWE LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH.
III MIEJSCE: MATYLDA LOTKA LAT 15, ŁÓDŹ. CENTRUM ZAJĘĆ POZASZKOLNYCH.
WYRÓŻNIENIE: WIKTORIA SZTORC, WAŁBRZYCH. IV LO Z ODZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI I SPORTOWYMI.

PŁASZCZYZNA KATEGORIA DOROŚLI
I MIEJSCE: ANNA KARCZMARZ, WAŁBRZYCH.
II MIEJSCE: MAREK CZARNIK, POLKOWICE. CENTRUM KULTURY POLKOWICE.
III MIEJSCE: DANIELA ŻMUDA, POLKOWICE. CENTRUM KULTURY POLKOWICE.
WYRÓŻNIENIE: JOLANTA RYBAK, SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI. MIEJSKO GMINNY OŚRODEK SPORTU I REKREACJI.

PŁASZCZYZNA KATEGORIA SZKOŁY I PLACÓWKI SPECJALNE
I MIEJSCE: OSKAR FLORĘCKI LAT 25, PŁOCK. MDK FILIA "PRZYSTANEK MACIUŚ".
I MIEJSCE: ADRIANNA JURA LAT 7, WAŁBRZYCH. PLACÓWKA WSPARCIA DZIENNEGO.

FORMA PRZESTRZENNA - RZEŹBA
I MIEJSCE: SYLWIA KĘDZA - MAKAJEW, WAŁBRZYCH
II MIEJSCE: MARZENA ZDUN, WAŁBRZYCH.
III MIEJSCE: RYSZARD KLIMAS, WAŁBRZYCH.
WYRÓŻNIENIE: KATARZYNA WYDRA, ROGÓW.

Gratulujemy !
Do laureatów konkursu nagrody prześlemy pocztą!

Twoja reakcja na artykuł?

3
75%
Cieszy
1
25%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group