Sobota, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 2549
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Architektura w WWKF

Piątek, 28 lutego 2014, 14:48
Autor: opr. PAW
Wałbrzych: Architektura w WWKF
Fot. użyczone
W trzeciej odsłonie Wielkiego Wałbrzyskiego Konkursu Fotograficznego (WWKF) wszystkie światła skierowane były na architekturę, natomiast 27 lutego wszystkie światła skierowane były na zwycięzców tej odsłony.

Podobnie jak w dwóch poprzednich odsłonach, tym razem również najciekawsze zdjęcia zostały wykonane przez dziewczyny. Czyżby w Wałbrzychu „młodzieżową fotografię” całkowicie zdominowały przedstawicielki płci pięknej?

Podczas spotkania w siedzibie biblioteki wicedyrektor biblioteki - Elżbieta Kwiatkowska – Wyrwisz oraz przedstawiciel sponsora, Banku Zachodniego WBK – Krzysztof Kita, wręczyli dyplomy oraz nagrody zwycięzcom tej odsłony, którzy przedstawiają się następująco: według internautów najlepsze było zdjęcie wykonane przez Emilię Dłużniak, jury natomiast najwyżej oceniło zdjęcie „Wrocławskie fantazje” Agnieszki Chlewickiej, która zwyciężyła również w poprzedniej odsłonie konkursu. Czyżby powoli zdobywała monopol na wygrane?

Przypominamy, że od 1 do 15 marca, na stronie facebook.pl/FotoAtlanty można głosować na zdjęcia nadesłane do trzeciej odsłony „Uchwycić chwilę”, natomiast do końca marca można nadsyłać zdjęcia do odsłony „Moje miejsce w mieście”.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group