Piątek, 31 marca
Imieniny: Balbiny, Beniamina
Czytających: 3828
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Atrakcyjniejszy Konradów

Środa, 19 maja 2021, 7:26
Aktualizacja: 8:28
Autor: JAZ
Wałbrzych: Atrakcyjniejszy Konradów
Fot. JAZ
Dzielnica Konradów wzbogaciła się o zbudowaną dzięki funduszom z Budżetu Obywatelskiego plenerową siłownię. Ta została zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie placu zabaw.

Dopełnieniem całokształtu jest chodnik i oświetlenie, dzięki czemu miejsce ma być łatwiej dostępne, ale też bezpieczne po zmroku.

- Do tej pory skupialiśmy się głównie na walce z pandemią. W tym czasie jednak realizowane były także projekty z Budżetu Partycypacyjnego. Wiele z nich wciąż jest w trakcie realizacji. Są tworzone w różnym tempie, ale staramy się je wszystkie finalizować. Jesteśmy na Konradowie, gdzie mieszkańcy otrzymują plac zabaw, ale i siłownię w plenerze - mówi prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej.

Realizacja projektu była dość trudna i czasochłonna. Na jego potrzeby częściowo usunięto drzewa i krzewy. Zainstalowane lampy zasilane są z paneli słonecznych. W związku z tym, że w pobliżu placu jest jeszcze niewykorzystany teren, mieszkańcy chcą stworzyć miejsce gdzie dzieci, młodzież mogliby pojeździć na rolkach, hulajnodze czy rowerze.

Koszt inwestycji wyniósł blisko 200 tysięcy złotych.

Twoja reakcja na artykuł?

12
50%
Cieszy
6
25%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
4%
Smuci
4
17%
Złości
1
4%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (17)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group