Czwartek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 4530
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Autokar tylko dla kobiet

Piątek, 11 czerwca 2010, 20:10
Aktualizacja: Środa, 14 października 2020, 17:54
Autor: Dominika Krawczyk
Wałbrzych: Autokar tylko dla kobiet
Sporo osób odwiedziło studio urody
Fot. Dominika Krawczyk
Pachnące balsamy, fotele do masażu, porady specjalistów i kosmetyki pełne cennych składników i wyjątkowe promocje. Oto, co znaleźć można w autokarze Skarb Natury firmy Rossman, który zawitał wczoraj do Wałbrzycha.

- Sponsorem imprezy jest firma Rossman, największa drogeria w Polsce – wyjaśnia organizator. – Trasa biegnie przez 73 miejscowości. Od początku kwietnia do końca października. Łącznie zaplanowano trzy sezony. W tym roku jest trochę mniej komercji, promujemy markę Rossman, ale chcemy też dać coś ludziom – tłumaczy.

Akcja skierowana jest głównie do nowych klientek sklepu. Stałe bywalczynie miały za to okazję lepiej poznać ofertę w poszukiwaniu najnowszych promocji.
- Bardzo mi się podoba. Choruję na kręgosłup, więc chętniej korzystałabym z niego codziennie – mówi ze śmiechem Jadwiga Piasecka, testująca specjalny fotel do masażu. – Szkoda, że takie akcje nie są organizowane częściej – dodaje kobieta.

W specjalnym autokarze Rossmana ze swoimi stoiskami wystawiły się marki, które znaleźć można w sklepie. Hostessy dobierały i polecały kosmetyki dostosowane do indywidualnych potrzeb klientek. Konsultanci zachęcali do skorzystania i do wypróbowania specjalnych sprzętów wykorzystywanych w gabinetach SPA.

- Im robi się cieplej, tym bardziej rośnie frekwencja. Gdy zaczynaliśmy z rana był jeszcze przymrozek – opowiada Dawid Kotlarz, członek obsługi. – Nie bez znaczenia jest też dzień. W czwartek czy piątek ludzie pojawiają się zwykle dopiero po obiedzie.

W Wałbrzychu autokar był tylko kilka godzin. Za to w Świdnicy, do której dojechał dziś, zatrzyma się aż dwa dni. Ekipę Rossmana spotkać można na ulicy Sikorskiego 22 w okolicy sklepu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group