Poniedziałek, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 5758
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Autokar z influancerami

Piątek, 27 maja 2022, 14:46
Aktualizacja: 14:48
Autor: red
Wałbrzych: Autokar z influancerami
Fot. użyczone
Autobus największych internetowych zasięgów dojechał do Starej Kopalni w Wałbrzychu!

Jedna wycieczka, jeden autokar i setki relacji w mediach społecznościowych? To wszystko jest możliwe! Twórcy internetowi z całej Polski – goście festiwalu Influancer Live Wrocław odwiedzili Starą Kopalnię.

Influancers Live Wrocław to wydarzenie, które w weekend przyciągnie do stolicy naszego województwa największych twórców internetowych z całej Polski. W jednym miejscu spotkają się osoby tworzące internetowe blogi, kanały na youtube, prezentujące tematyczne kanały na Instagramie, Tiktoku, czy Facebooku. Ich liczniki zasięgów i polubień liczone są w tysiącach, a razem nawet w milionach obserwowań.

Nim jednak spotkają się na branżowej konferencji, w czwartek i piątek spotkali się w jednym autobusie by wyruszyć zobaczyć Dolny Śląsk Do autokaru chętnych zobaczenia i pokazania wrażeń z naszego województwa zaprosił Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego a gospodarzem study tour została Stara Kopalnia w Wałbrzychu. Partnerem wycieczki była Lokalna Organizacja Turystyczna Aglomeracji Wałbrzyskiej. Dwu dniowa wycieczka to wiele wrażeń z regionu. Twórcy internetowi zobaczyli najpiękniejsze atrakcje Aglomeracji Wałbrzyskiej, a region ich oczami można oglądać w prowadzonych przez nich mediach społecznościowych i relacjach niemal na żywo. Choć zobaczyli tylko namiastkę z bogatej oferty regionu, już chcą wracać, by zobaczyć więcej!

Do wałbrzyskiej Starej Kopalni autobus ze znanymi postaciami mediów internetowych zajechał już w świetle wieczornych iluminacji by po wrażeniach dnia, odbyć prawdziwą Nocną Szychtę. Zachowując i pokazując górnicze tradycje wszyscy razem usiedli do wspólnej integracji i zabawy by na specjalnie iluminowanych salach Kuźni, wśród prawdziwych wielkich kopalnianych maszyn poznać górnicze wałbrzyskie tradycje, a wśród prowadzących Nocną Szychtę i górnicze prace na terenie kopalni nie zabrakło znanych z TikToka Starej Kopalni górników przewodników Andrzejów, którzy nie tylko wprawili w zachwyt opowieściami o kopalnianym świecie całą gromadę internetowych twórców, ale sprawowali pieczę nad prawidłowym przebiegiem górniczych prac, a potem wspólnej biesiady.

Już dziś wrażenia z dwudniowej wycieczki po naszym regionie możecie zobaczyć w relacjach ponad 50 gości - takich twórców jak: raczejtrampki, mountains.and,run.lover, mniejszeodtrzech, Poland on air, musthaveafashion, top gar, czy mama chemik. Wśród odwiedzających Dolny Śląsk nie zabrakło popularnych z programów TV – m.in. Googlebox Mariusza Kozaka i Michała Szaraty, czy z „Pamiętnika Policjantki” Małgorzaty Sokołowskiej.

Podczas wizyty w Starej Kopalni twórcy influencerzy z całej Polski nie tylko poznali historię wałbrzyskiego górnictwa i panujące tu zwyczaje, ale również zasmakowali lokalnych wyrobów.

Oprócz kilku godzinnej wizyty w Starej Kopalni na swojej trasie do Wałbrzycha influencerzy odwiedzili Zamek Grodno, Pałac Jedlinka, Zamek Książ, Palmiarnię, Dworzysko i Świdcnię, a ich wrażenia z tych miejsc będzie można oglądać jeszcze przez jakiś czas na ich kanałach. Już dziś wiadomo że byli pod wrażeniem, a niektórzy z nich z turystycznymi odwiedzinami w naszym regionie byli pierwszy raz i od razu zrobił na nich bardzo pozytywne wrażenie.

To niewątpliwie spore wyróżnienie i duża promocja dla regionu, że to właśnie nasz region Wałbrzyski wybrano do zaprezentowania piękna Dolnego Śląska i jego szerokiej, bogatej oferty dla szerokiego grona zainteresowanych różnymi dziedzinami z życia.

Objazdowa wycieczka po regionie zakończy się we Wrocławiu gdzie od soboty trwać będzie konferencja Influencers Live Wrocław 2022.

Jeśli chcą Państwo przeżyć podobne wrażenia, do tych jakie w kopalni mieli uczestnicy wycieczki z autokaru o największych internetowych zasięgach w kraju? Stara Kopalnia na zwiedzanie trasy turystycznej zaprasza codziennie. Nocne Zwiedzanie z pracami górniczymi odbywa się w każdą sobotę. Szczegóły, bilety i godziny zwiedzania dostępne na stronie internetowej www.starakopalnia.pl. Tam oraz w mediach społecznościowych również informacje o wydarzeniach kulturalnych i wystawach na terenie instytucji.

Twoja reakcja na artykuł?

2
13%
Cieszy
11
69%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
6%
Smuci
0
0%
Złości
2
13%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group