Sobota, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 3629
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Bal Integracyjny w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

Niedziela, 13 stycznia 2013, 6:25
Aktualizacja: 22:50
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: Bal Integracyjny w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
Fot. Robert Bajek
Dnia 11 stycznia w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Wałbrzychu miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Odbył się tam Bal Integracyjny, zorganizowany przez wałbrzyskie kluby „Ośmiu Wspaniałych”.

W Wałbrzychu działa 41 takich klubów zrzeszających młodzież szkolną, która na zasadach wolontariatu podejmuje działania mające na celu pomoc w takich miejscach jak przedszkola, szkoły, domy pomocy społecznej, hospicja, domy dziecka.

Organizatorzy balu wszystko przygotowali sami – salę, dekoracje, oprawę muzyczną, poczęstunek. Zadbali o dobrą zabawę podopiecznych i miłą atmosferę balu: była muzyka, tańce, śpiewy, konkursy, gry i zabawy, co spowodowało, że pierwszy wałbrzyski Bal Integracyjny okazał się imprezą bardzo udaną i potrzebną. W balu udział wzięło 250 dzieci z wałbrzyskich szkół.

„Jest to pierwszy w Wałbrzychu Bal Integracyjny, ale chcemy, żeby impreza była cykliczna. Mamy nadzieję, że co roku uda nam się zorganizować taki Bal. Duże podziękowania należą się opiekunom i wolontariuszom za zorganizowanie tej imprezy” – powiedziała Iwona Rychlik – koordynator główny organizatora. Zaprosiła również wszystkich na kolejne imprezy organizowane przez wałbrzyskie kluby „Ośmiu Wspaniałych”. Najbliższa z nich odbędzie się w marcu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group