Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 5648
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Bal Pracodawców

Niedziela, 2 lutego 2020, 11:51
Aktualizacja: Poniedziałek, 3 lutego 2020, 9:06
Autor: red.
Wałbrzych: Bal Pracodawców
Fot. red.
Na terenie Centrum Nauki i Sztuki w Wałbrzychu odbyła się wczoraj prestiżowa impreza: III Bal Dolnośląskich Pracodawców.

Lokalną tradycją stało się już, że przedsiębiorcy z naszego województwa w czasie karnawału spotykają się w Wałbrzychu na Balu Dolnośląskich Pracodawców, którego partnerem wykonawczym była spółka FRW Media Group, a partnerem honorowym Gmina Wałbrzych. Poprzednie dwie edycje imprezy, zorganizowane w Starej Kopalni i Zamku Książ, okazały się wielkim sukcesem, dlatego też zdecydowano się zorganizować kolejną edycję tego wydarzenia, integrującego dolnośląskich przedsiębiorców.

Tegoroczny Bal Dolnośląskich Pracodawców poprowadził Olivier Janiak, prezenter telewizyjny, znany między innymi z autorskiego programu "co za Tydzień", emitowanego w stacji TVN. Bal był zarówno okazją do dobrej zabawy, jak i do nieformalnych rozmów, spotkań i do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Oprawę muzyczną zapewnił zespół "Pająki", a na scenie pojawił się również zespół "De Podkówczers" Były też pokazy tańca, a na stołach królowało wykwintne menu inspirowane kuchnią Hochbergów.

Ale Bal Dolnośląskich Pracodawców to nie tylko dobra zabawa i spotkania biznesowe. Podczas balu trwała licytacja, z której dochód przeznaczony zostanie na szczytne cele charytatywne.

Twoja reakcja na artykuł?

5
18%
Cieszy
0
0%
Hahaha
3
11%
Nudzi
0
0%
Smuci
12
43%
Złości
8
29%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group