Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 4458
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Będą utrudnienia – kręcą film

Czwartek, 3 września 2020, 10:46
Aktualizacja: Sobota, 5 września 2020, 9:13
Autor: red
Wałbrzych: Będą utrudnienia – kręcą film
Fot. red
Dział Komunikacji Zbiorowej ZDKiUM w Wałbrzychu informuje, że w związku z realizacją zdjęć filmowych do serialu “Elza” w dniach 7–9 września 2020 roku nastąpi całkowite zamknięcie dla ruchu kołowego ul. Generała Józefa Zajączka, co spowoduje konieczność zmiany tras przejazdów linii: C, 2, 15.

Zamknięcie dla ruchu ul. Zajączka - zmiana tras przejazdów linii: C, 2, 15.

Linia C – autobusy jadące z Podzamcza w kierunku Placu Solidarności skierowane zostaną ul. Sikorskiego do ul. 1 Maja i dalej do Placu Solidarności – na trasie objazdu obowiązywać będzie dodatkowy przystanek położony przy ul. Sikorskiego.

Linia 2 – autobusy jadące z Sobięcina w kierunku Piaskowej Góry, po ruszeniu z przystanku 1 Maja – Przemysłowa wykonają nawrót na rondzie położonym przy Placu Solidarności i bez zatrzymywania się na dodatkowych przystankach ulicami: 1 Maja, Sikorskiego i Wysockiego dojadą do przystanku Chrobrego - Plac Grunwaldzki. Autobusy kursujące z Piaskowej Góry do Sobięcina, podobnie jak linia C tj. ulicami Sikorskiego (dodatkowy przystanek) oraz 1 Maja dojadą do Placu Solidarności (przystanek) i dalej bez zmian w kierunku Sobięcina.

Linia 15 – pojazdy zamiast kursować ulicami Nowy Świat, Pługa, Zajączka, Limanowskiego do ul. Matejki skierowane zostaną przez ul. Sikorskiego (przystanek) do ul. 1 Maja i dalej przez ul. Matejki w kierunku Glinika Nowego.

Twoja reakcja na artykuł?

12
15%
Cieszy
7
9%
Hahaha
2
3%
Nudzi
2
3%
Smuci
39
49%
Złości
18
23%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (45)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group