Sobota, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 1971
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Biało–niebieski Mikołaj na Nowym Mieście

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 17 grudnia 2017, 15:11
Aktualizacja: Poniedziałek, 18 grudnia 2017, 10:43
Autor: Robert Bajek
Fot. Robert Bajek
Podopieczni Domu Dziecka przy ulicy Asnyka na Nowym Mieście otrzymali dzisiaj świąteczne paczki od Biało–niebieskiego Mikołaja.

Już po raz siódmy kibice Górnika Wałbrzych zorganizowali zbiórkę, mającą na celu pomoc najbardziej potrzebującym. Dzięki tej szczytnej, charytatywnej akcji podopieczni Domu Dziecka na Nowym Mieście mogli liczyć na świąteczne paczki od Biało-niebieskiego Mikołaja. Dzieci w paczkach znalazły między innymi zabawki, gry, piłki, sprzęt i obuwie sportowe, smakołyki.

- Każdy rok przynosi nam coś lepszego W tym roku jest dwa razy więcej prezentów, dwa razy więcej darczyńców niż w poprzednim roku. Organizatorzy są też coraz prężniejsi i coraz doskonalsi w tym co robią. Serdecznie wszystkim dziękujemy - powiedziała Elżbieta Makowska - dyrektor placówki.

Po rozdaniu prezentów na gości czekał poczęstunek a na dzieci zabawa z Biało-niebieskim Mikołajem. Warto dodać, że oprócz indywidualnych, mikołajkowych paczek dla dzieci, kibice Górnika Wałbrzych dostarczyli do Domu Dziecka duże ilości środków czystości, środków pielęgnacyjnych i suchych produktów spożywczych.

- Gdy przyjeżdżamy tutaj z Biało-niebieskim Mikołajem widzimy uśmiechy dzieci. To jest najbardziej potrzebne. Widząc te uśmiechy wiemy, że warto to robić. Za rok na pewno też tu będziemy. Mamy wielu sponsorów, wiele firm nas wspiera. Mam nadzieje, że w przyszłym roku tych firm będzie o wiele więcej. Wspierają nas piłkarze Górnika, koszykarze Górnika, wspierał nas wałbrzyski bokser Krzysiek Sadłoń z całym klubem Imperium Boxing - zorganizował zbiórkę u siebie, za co bardzo mu dziękujemy, wspierało nas też wiele osób prywatnych, które odezwały się do nas, podjęły z nami współpracę i dostarczyły nam paczki dla dzieciaków. Nie mamy zamiaru ograniczać się do zbiórki tylko przed okresem świątecznym. Planujemy 1 czerwca zabrać dzieci na jakąś wycieczkę, mamy zamiar zrobić wyprawki szkolne dla dzieci. Chcemy też raz, dwa razy w miesiącu przyjeżdżać i spędzać czas z dzieciakami, bo wiadomo: prezenty prezentami, słodycze słodyczami, ale dzieci najbardziej potrzebują, żeby spędzać z nimi czas - powiedział Łukasz - jeden z kibiców, reprezentujący organizatorów akcji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~ktos 18-12-2017 11:45
Ciekawy jestem jakie podarki przyszykował lokator z naprzeciwka. Pustą tacę?
~do ktoś 18-12-2017 11:59
A co Ty przyszykowałeś? Nie patrz na innych sam daj przykład.
~Troll 18-12-2017 13:13
Jak to -co przyszykował?Aż jeden paciorek za pomyślność kibiców KSG. Mało??????
~ja 18-12-2017 17:03
I elegancko. Oczywiście Wyborcza czy TVNy będą tylko pokazywać kibiców jako bandytów. Szacun za akcję!
~Troll 18-12-2017 19:22
~ja-masz rację.Dar serca się liczy,a nie skapka na tacę.
~Polewa z matolkow 18-12-2017 19:32
Co zszokowala was ilosc prezentow? Pelne auta i pokoje? Ciekawe ze wszyscy w miescie popieraja nasza akcje... robimy to 7 raz... a jeszcze ani razu slowa poparcia, czy tez jakiegokolwiek wsparcia od PO nie mielismy... Przydaloby sie chociaz tyle ile dajecie gwiazdom TVN, np za darmo pokoj do zbierania prezentow. Ale nie!!! Torbus woli dac sobie podwyzke.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group