Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 3680
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Witków: "Biathlon Dla Każdego"

Wtorek, 20 czerwca 2017, 8:39
Aktualizacja: 9:41
Autor: red
REGION, Witków: "Biathlon Dla Każdego"
Fot. organizatorzy
Uczniowski Klub Sportowy „Trójgarb” Witków, Polski Związek Biathlonu oraz Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego, zapraszają do udziału w imprezie sportowo – rekreacyjnej „Biathlon Dla Każdego”, która odbędzie się w sobotę 24 czerwca w Witkowie w gminie Czarny Bór.

"Biathlon Dla Każdego" jest częścią Narodowego Programu Rozwoju Biathlonu, który w założeniu jest programem sportowo-społecznym, adresowanym do dzieci ze szkół podstawowych. Realizowany jest przez Polski Związek Biathlonu przy współpracy z Uczniowskimi Klubami Sportowymi, klubami biathlonowymi, samorządami oraz stowarzyszeniami działającymi w zakresie promowania aktywności fizycznej dzieci i młodzieży. Zawody są rozgrywane w miejscach ogólnodostępnych, gdyż ostrą broń, która jest używana w biathlonie, zastępują karabinki laserowe. Są one całkowicie bezpieczne dla dzieci i otoczenia.

Zawody w Witkowie organizuje Uczniowski Klub Narciarski "Trójgarb" Witków przy współudziale Polskiego Związku Biathlonowego oraz powiatu wałbrzyskiego. Impreza wpisana jest w kalendarz imprez kulturalno – sportowych powiatu wałbrzyskiego, a w zawodach mogą brać udział wszyscy chętni, którzy chcą spróbować swoich sił w tak trudnej i wymagającej dyscyplinie sportu, jaką jest biathlon, tzn. zawodnicy trenujący w klubach oraz amatorzy - nie ma ograniczenia wiekowego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group