Sobota, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 2738
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Czarny Bór: Biathloniści Melafiru Czarny Bór zdobywają medale na Mistrzostwach Polski

Sobota, 29 czerwca 2013, 17:35
Aktualizacja: 17:36
Autor: PAW
Czarny Bór: Biathloniści Melafiru Czarny Bór zdobywają medale na Mistrzostwach Polski
Fot. PAW
W Czarnym Borze odbywają się Mistrzostwa Polski w Biathlonie Letnim. Świetnie startują gospodarze.

W piątek w sztafecie młodziczki Melafiru wywalczyły srebro (Król, Filip i Kałużna). Młodsze młodziczki także wywalczyły srebrne medale w konkurencji sztafet (Baraniec, Wąsala, Stawiarska). Szans swoim rywalom nie dali młodzicy młodsi (Filip, Janik, Kałużny). Juniorzy młodsi w składzie Mariusz Wtorek, Bartłomiej Filip, Mateusz Janik zwyciężyli w świetnym stylu. Młodzicy wywalczyli srebrny medal (Karol Turek, Robert Szczepaniak, Damian Marczak).

Bieg masowy seniorów wygrał czarnoborzanin Krzysztof Pływaczyk przed Grzegorzem Brilem i Grzegorzem Guzikiem. W rywalizacji seniorek wygrała Monika Hojnisz przed Krystyną Pałką i Pauliną Bobak.

Dziś w biegu indywidualnym seniorów Pływaczyk zajął 3. lokatę. Zwyciężył Grzegorz Guzik z Żywca, a drugi był Mateusz Zawół z Karkonoszy Jelenia Góra.

W kategorii młodzików młodszych triumfował czarnoborzanin Wojciech Janik, a trzeci był Kacper Kałużny. W zmaganiach juniorów młodszych srebro przypadło w udziale Bartłomiejowi Filipowi, a brąz Mateuszowi Janikowi. Tuż za podium uplasował się Mariusz Wtorek. W kategorii młodziczek młodszych rewelacyjnie spisała się Karolina Baraniec, która wywalczyła srebro. W biegu seniorek wygrała ponownie Monika Hojnisz przed Krystyną Pałką. W biegu młodziczek bieg wygrała Kamila Żuk (Mieroszów) przed Karoliną Turkowicz (Mieroszów) i Pauliną Król (Czarny Bór).

W niedzielę ostatnie starty.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group