Piątek, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 4705
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Czarny Bór: Biathloniści z UKN Melafir mają nowe karabiny

Wtorek, 7 listopada 2017, 9:33
Aktualizacja: 12:15
Autor: red
REGION, Czarny Bór: Biathloniści z UKN Melafir mają nowe karabiny
Fot. Starostwo Powiatowe Wałbrzych
Klub biathlonowy UKN Melafir Czarny Bór zorganizował spotkanie podsumowujące sezon 2016/2017. Pisaliśmy o tym wydarzeniu w ubiegłym tygodniu. W trakcie spotkania oficjalnie przekazano także 3 profesjonalne karabiny sportowe, które zakupiono ze środków otrzymanych z budżetu partycypacyjnego Powiatu Wałbrzyskiego oraz z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu „Klub”.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych, instytucji współpracujących z klubem, trenerzy, zawodnicy oraz sponsorzy. Powiat Wałbrzyski reprezentował członek Zarządu Powiatu Stanisław Janor, który przekazał na ręce prezes Urszuli Filip pamiątkową tablicę gratulacyjną za zwycięstwo projektu „Pasja łączy pokolenia, czyli i Ty możesz zostać biathlonistą” w tegorocznej edycji budżetu partycypacyjnego Powiatu Wałbrzyskiego. Wartość projektu to 12 tys. 735 zł.

W trakcie spotkania nagrodzono trenerów oraz zawodników za ciężką pracę i sukcesy odniesione przez zawodników klubu w minionym sezonie. Czterech zawodników UKN Melafir otrzymało także w uznaniu za sukcesy stypendia sportowe Starosty Wałbrzyskiego, a sześciu otrzymało również stypendia Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group