Niedziela, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 2307
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Bieg Kobiet już w sobotę

Piątek, 6 marca 2015, 11:51
Autor: PAW
Wałbrzych: Bieg Kobiet już w sobotę
Fot. organizatorzy
Trwają wielkie przygotowania do Dnia Kobiet na sportowo. Jedyny w swoim rodzaju bieg kobiecej solidarności odbędzie się w sobotę 7 marca w Wałbrzychu. Portal kobietawbiegu.pl, Aqua Zdrój oraz dobrze biegaczom znane stowarzyszenie Biegaj – Zapobiegaj, jest jego współorganizatorem.

Zapisy trwają poprzez stronę: kobietawboegu.pl zakładka: WYZWANIE http://kobietawbiegu.pl/wyzwanie/1001-km

Impreza rozpocznie się przy Aqua Zdrój o godzinie 11.00. Przez rozpoczęciem biegu rozgrzewka, a chwilę potem zobaczymy panie na starcie. Trasa mierzy 4 km wokół kompleksu Aqua Zdrój. Biuro zawodów będzie czynny od godz. 09:00.

Wpisowe to 25 zł. W pakiecie startowym każda z uczestniczek otrzyma: numer startowy, chip do pomiaru czasu, kosmetyki od ZIAJA, Estillo - kobiecy magazyn, medal. Warto nieco „wykręcić” czas i stanąć na podium. Laureatki otrzymają ponadto: słodki kuferek od Śnieżka Invest, Cin Cin wino oraz pakiet zabiegów pielęgnacyjnych z Kliniki Urody w Szczawnie Zdroju.

Poza samym biegiem pań, także coś dla drużyn mieszanych – panowie mile widziani. Biznes w biegu – konkurencja pod egidą mbank.

- Liczy się przede wszystkim dobra zabawa, sprawdzenie swoich sił, wzajemny doping i rozpoczęcia wiosny biegiem dla zdrowia! - mówi Marzena Michalec, inicjatorka imprezy.

Bieganie to dla organizatorów sport drużynowy. Celem jest wsparcie kobiet w ciąży. Część wpisowego z biegu przekażemy na warsztaty dla pań w ramach start up’u – Projekt Pregnabit we współpracy z Akademią Medyczną we Wrocławiu, które odbędą się w Wałbrzychu. Panie dowiedzą się jak przygotować swój organizm do zajścia w ciąże i jakie badania będą pomocne przy monitoringu pierwszych miesięcy ciąży.

Wydarzenie oprócz Wałbrzycha, odbędzie się także we Wrocławiu i Gdańsku, gdzie jest częścią PZU GDAŃSK MARATAON. Więc gdyby ktoś czuł niedosyt – zapraszamy też w Polskę z kobietawbiegu.pl!

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group