• Sobota, 14 grudnia 2019
  • Godz. 15:30
  • Imieniny: Alfreda, Izydora, Jana
  • Czytających: 3239
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Bieg o Memoriał Stanisława Kaczmarka/Wyniki

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 19 stycznia 2015, 10:45
Aktualizacja: Wtorek, 20 stycznia 2015, 14:52
Autor: opr.red.
Fot. Kazimierz Masiuk
W dniu 17 stycznia odbył się XVI Bieg o Memoriał Stanisława Kaczmarka, byłego prezesa SM Podzamcze.

Bieg, którego trasa wyznaczona była w rejonie podzamczańskich ogródków działkowych, zorganizowany został przez Ośrodek Społeczno-Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej Podzamcze w Wałbrzychu. Tym razem impreza przebiegała pod patronatem Międzynarodowego Stowarzyszenia Sportu dla Wszystkich TAFISA i Fundacji na Rzecz Odzysku Aluminiowych Puszek po Napojach RECAL.

Bieg rozegrany został na dwóch dystansach: ok. 2.200 m – dziewczęta i chłopcy do lat 18, Kobiety: K-20, K-30, K-40, K-50, M-70, M-80, Kat VIP i niepełnosprawni oraz ok. 6.600 m – Mężczyźni: M-20, M-30, M-40, M-50 i M-60. W rywalizacji wystartowało 100 zawodników, a starterem honorowym biegu był Janusz Karczmarek - syn Stanisława.

Podczas ceremonii wręczania nagród, dyplomów i okolicznościowych medali uczestniczyli m.in: Janusz Kaczmarek, Tadeusz Choczaj – Prezes Zarządu SM Podzamcze, Krzysztof Rusecki – Kierownik sklepu Media Expert, Jacek Wodzisławski – Prezes Fundacji RECAL, Janusz Paprocki – Prezes Rodzinnego Ogrodu Działkowego Podzamcze oraz Marek Henczka - Prezes WKB Podzamcze.

Wśród wszystkich uczestników biegu rozlosowane zostały trzy tablety firmy KIANO, które pozyskane zostały dzięki zaangażowaniu pana Krzysztofa Ruseckiego kierownika sklepu MEDIAEXPERT w Wałbrzychu przy u. Wieniawskiego. Wszyscy uczestnicy biegu otrzymali napoje izotoniczne oraz poczęstowani zostali żurkiem, który przygotował Kazimierz Chrapek. Tradycyjnie impreza wpisana jest w kalendarz imprez Grand Prix Idol 2014.

Fotorelacja z biegu: TUTAJ

WYNIKI

Bieg na dystansie 2.200 m

Kat. dziewcząt do 18 lat
1. Julita Tarnawska
2. Patrycja Piotrowska
3. Kamila Szarko

Kat. chłopców do 18 lat
1. Sebastian Rodak
2. Jan Kaczor
3. Jakub Błaszkiewicz

Kat. K-20
1. Hanna Mytlewska
2. Ilina Tradecka
3. Izabela Bączyk

Kat. K-30
1. Marta Marciniak
2. Małgorzata Raducka
3. Agnieszka Sackiewicz Wiącek

Kat. K-40
1. Małgorzata Podgórska
2. Barbara Licznar
3. Beata Urbaniak

Kat. K-50
1. Zenobia Kubielewicz
2. Teresa Szydło
3. Małgorzata Sarnecka

Kat. M-70
1. Stanisław Raducki
2. Józef Żuk

Kat. M-80
Czesław Marciak

Kat. Niepełnosprawni
1. Henryk Fortoński
2. Janusz Szczubeł
3. Dawid Feliniak

Kat. VIP
1. Piotr Kwiatkowski
2. Bogdan Skiba

Bieg główny na dystansie 6.600 m

Klasyfikacja Generalna
1. Patryk Łazarski
2. Jakub Janiszewski
3. Robert Kubiak
4. Sławomir Sławiński
5. Alan Dobrowolski
6. Piotr Holly

Zwycięzcy w kat. wiekowych

Kat. M-20
1. Patryk Łazarski
2. Jakub Janiszewski
3. Alan Dobrowolski

Kat. M-30
1. Robert Kubiak
2. Sławomir Sławiński
3. Piotr Holly

Kat. M-40
1. Marek Leśnicki
2. Dariusz Chorąży
3. Mirosław Budka

Kat. M-50
1. Marek Swoboda
2. Zdzisław Tomaszewski
3. Janusz Kaczuga

Kat. M-60
1. Jan Leśniak
2. Wojciech Janyst
3. Ryszard Gurul

Wyniki otrzymane od organizatorów
FOTO:KAZIMIERZ MASIUK

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group