Czytających: 5284

Dolny Śląsk: Biegacze w pełni sezonu

Piątek, 4 czerwca 2010, 20:15
Aktualizacja: 20:16
Wałbrzyscy biegacze notują w ostatnim czasie sporo startów. Nie inaczej było i tym razem. Nasi zawodnicy byli widoczni na biegowych trasach na terenie Dolnego Śląska.

W Biegu Górskim na Ślęże, który to bieg liczył blisko 5 kilometrów, zwyciężył Krzysztof Chrostek z AZS PWR Ząbkowice Śląskie, ale tuż za nim finiszował Michał Koszewski z AZS PWSZ Wałbrzych. Na 35. miejscu bieg ukończył Jarosław Cieśla z Mieroszowa.

W Biegu dla Maćka, który odbył się we Wrocławiu, zawodnicy rywalizowali na trasie liczącej 10 kilometrów. Bezkonkurencyjny okazał się Kamil Banok z Wrocławia. Przemysław Załęcki z Wałbrzycha zajął 28. miejsce, Robert Załęcki był 30., a Kamila Czernik z Boguszowa-Gorc uplasowała się na 165. miejscu wśród 196 startujących.