Niedziela, 7 marca
Imieniny: Pawła, Tomasza
Czytających: 2417
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Biegacze zainaugurowali sezon sportowy OSK

Poniedziałek, 23 stycznia 2017, 9:13
Aktualizacja: 9:17
Autor: red
Wałbrzych: Biegacze zainaugurowali sezon sportowy OSK
Fot. organizatorzy
21 stycznia odbył się XVIII Bieg Memoriał Stanisława Kaczmarka, byłego prezesa SM Podzamcze.

Bieg, którego trasa wyznaczona była w rejonie Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Podzamcze”, zorganizowany został przez Ośrodek Społeczno-Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej Podzamcze w Wałbrzychu oraz Miejskie TKKF. Impreza przebiegała pod patronatem Międzynarodowego Stowarzyszenia Sportu dla Wszystkich TAFISA i Fundacji na Rzecz Odzysku Aluminiowych Puszek po Napojach RECAL, a zawodnicy rywalizowali o Puchar Poseł na Sejm RP Agnieszki Kołacz-Leszczyńskiej.

Bieg rozegrany został na dwóch dystansach: ok. 2.200 m – dziewczęta i chłopcy do lat 18, Kobiety: K-20, K-30, K-40, K-50, M-70, M-80, Kat VIP i niepełnosprawni oraz ok. 4.400 m – Mężczyźni: M-20, M-30, M-40, M-50 i M-60. Tradycyjnie starterem honorowym biegu był Janusz Karczmarek - syn Stanisława.

Wśród wszystkich uczestników biegu rozlosowane zostały trzy tablety firmy KIANO, które pozyskane zostały dzięki zaangażowaniu pana Krzysztofa Ruseckiego kierownika sklepu MEDIAEXPERT w Wałbrzychu przy ul. Wieniawskiego oraz torby turystyczne przekazane przez Centrum Zaopatrzenia BHP PAKT w Wałbrzychu.

Wszyscy uczestnicy biegu otrzymali napoje izotoniczne oraz poczęstowani zostali gorącym żurkiem, który przygotował Kazimierz Chrapek.

WYNIKI:

BIEG NA DYSTANSIE 2.200 m:

Klasyfikacja Generalna Kobiet

1. Dominika Łabuda
2. Aneta Remiszewska
3. Ewa Pastuszeńko

BIEG NA DYSTANSIE 4.400 m:

Klasyfikacja Generalna Mężczyzn

1. Piotr Holly
2. Patryk Łazarski
3. Łukasz Wawrzyniak

Zwycięzcy w kat. wiekowych:

Kat. dziewcząt do 18 lat

1.Weronika Kaczor
2. Lulia Kowinko
3. Patrycja Zawada
4. Wiktoria Gajdowska

Kat. chłopców do 18 lat

1. Jan Kaczor
2. Jakub Skowroński
3. Patryk Wilczyński

Kat. K-20

1.Dominika Łabuda
2.Ilona Tradecka

Kat. K-30

1.Aneta Remiszewska
2.Bogumiła Wilczyńska
3.Danuta Błaszkiewicz

Kat. K-40

1.Ewa Pastuszeńko
2.Renata Gratzke

Kat. K-50

1.Małgorzata Stachowicz
2.Zenobia Kubielewicz
3.Sydonia Piotrowska

Kat. M-20

1. Patryk Łazarski
2. Piotr Baranowski
3. Damian Rohacz

Kat. M-30

1. Piotr Holly
2. Łukasz Wawrzyniak
3. Marek Kaczor

Kat. M-40

1. Radek Dalecki
2. Damian Kowalski
3. Marek Piwowarczyk
4. Stanisław Kurnyta
5. Paweł Wilczyński

Kat. M-50

1. Mirosław Kaczuga
2. Janusz Kaczuga
3. Darek Kalisz

Kat. M-60

1. Ryszard Gurgul
2. Andrzej Kubielewicz
3. Kazimierz Kaczuga
4. Anatoli Pierug
5. Eugeniusz Marcinkowski
6. Kazimierz Sawko

Kat. M-70

1. Wojciech Onoszko
2. Józef Jagodziński
3. Józef Żuk

Kat. M-80

Czesław Marciak

W biegu wystartowało 42 zawodników. Najmłodszym był 8-letni Patryk Wilczyński, a najstarszym 88- letni Czesław Marciak. Trzech zawodników wystartowało po raz 18: Józef Żuk, Józef Jagodziński i Kazimierz Sawko.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group