Sobota, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 2436
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Bingo do adopcji

Środa, 10 stycznia 2018, 8:34
Aktualizacja: 10:38
Autor: red
Wałbrzych: Bingo do adopcji
Fot. użyczone
Bingo. A powinien być raczej Bumerang. Jak bumerang wraca do schroniska. Został adoptowany. Pokochał swoich ludzi całym psim sercem. Po co? Po co zaufał, po co miał nadzieję? Wrócił.

Byli opiekunowie twierdzą, że im przykro, ale nie mogą dłużej zajmować się Bingo. Opieka nad nim ich przerasta. Nie mają już sił. Bingo znów więc marnieje w schronisku. Marnują się jego pokłady miłości, jego oddanie i wielkie psie serducho. Tak wiele razy wystawiane na próbę. Bingo nie zawinił temu, że wrócił. Nie jest złym psem. Czy są w ogóle złe psy? Są tylko te niekochane. Jak on. Bingo tak strasznie tęsknił, że uciekał ze schroniska do swojego byłego domu. Biegł tam z nadzieją, że ktoś tu się pomylił, że wcale nie ma mieszkać w schronisku, tylko u siebie, u nich, swoich ludzi.

Bingo jest silnym psiakiem, opiekunowie to starsi ludzie, którzy nie radzili sobie np. ze spacerami z nim. Teraz psiak szuka nowego domu. Otwórzmy nowy rozdział w jego życiu. Niech będą to już same szczęśliwe karty.

Bingo ma około 5 lat, jest średniej wielkości, bardzo pojętnym grubaskiem (musi schudnąć). Zna podstawowe komendy, ślicznie prosi o głaski, jest łagodny, dogaduje się z psami, jednak nie ze wszystkimi. Raczej nie ciągnie na smyczy, ale jak już pociągnie to z mocą. Zdarza mu się uciekać.

Znajdźmy dla tego przesympatycznego psiaka bezpieczną przystań, jego miejsce na ziemi, miejsce którego nigdy nie będzie musiał opuścić.

Kontakt w sprawie adopcji: 507 408 824.

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group