Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 3686
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Boguszów–Gorce: Sztab WOŚP działa pełną parą!

Środa, 19 grudnia 2012, 10:35
Autor: organizatorzy
REGION, Boguszów-Gorce: Boguszów–Gorce: Sztab WOŚP działa pełną parą!
Fot. użyczone
Działania na rzecz akcji Boguszów–Gorce z WOŚP pełną parą trwają już od kilku tygodni.

Boguszowski sztab WOŚP jako jeden z pierwszych w regionie, bo już na początku listopada, z powodzeniem dokonał wszystkich formalności związanych z rejestracją wolontariuszy oraz uzyskaniem pozwoleń, by działać na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do współpracy zgłosiło się też wiele osób chętnych wspomóc WOŚP - ofiarodawców, a także artystów, którzy swoimi występami uatrakcyjnią akcję charytatywną.

Wzorem lat ubiegłych siedziba sztabu liczącego sobie 50 wolontariuszy mieści się w gorcowskiej bibliotece, a organizatorem akcji jest Miejska Biblioteka Publiczna–Centrum Kultury we współpracy z Zespołem Szkół Samorządowych oraz Zespołem Szkolno-Przedszkolnym.

Specjalnie dla mieszkańców Boguszowa-Gorc organizatorzy przygotowują dwie imprezy charytatywne: 12 stycznia 2013 r. w Centrum Kultury w Boguszowie oraz Finał akcji 13 stycznia 2013 r. w bibliotece w Gorcach. W programie nie zabraknie dobrej muzyki, pokazów cyrkowych, profesjonalnych popisów tanecznych oraz fajerwerków czyli tzw. Światełka do Nieba. Do kwesty przygotowanych jest już 50 wolontariuszy, którzy zaopatrzeni w puszki kwestatorskie, identyfikatory i wielkie serce dnia 13 stycznia wyruszą w miasto by jak cała Polska kwestować na rzecz ratowania życia dzieci oraz godnej opieki medycznej seniorów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group