Poniedziałek, 18 października
Imieniny: Juliana, Łukasza
Czytających: 2763
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szczawno-Zdrój: Boks coraz popularniejszy

Wtorek, 11 czerwca 2019, 9:12
Aktualizacja: 9:18
Autor: JAZ
Szczawno-Zdrój: Boks coraz popularniejszy
Fot. JAZ
Za nami kolejny udany turniej bokserski, którego organizatorem był Imperium Boxing.

W trakcie blisko 40 walk, jakie rozegrano w szczawieńskiej hali sportowej, zobaczyliśmy zawodników z całego kraju oraz reprezentantów Czech, Ukraińców, Kubańczyka i przedstawiciela Azerbejdżanu.

Na ringu wystartowało ponad 10 reprezentantów Leone Imperium Boxing Wałbrzych. Swoje walki wygrali Wanessa Mikołajska, Paweł Sajda, Oliwier Karkowski, Szymon Husakiewicz, Jakub Krzpiet, Patryk Trochimiak, Jakub Kawalec oraz Jakub Szydełko. Bez rozstrzygnięcia zakończył rywalizację z Dawidem Gąsiorem Adrian Wojnar. Pokonani z ringu schodzili Angelika Mięgoć, Dorian Bartoszek oraz Aleksander Sumera.

Bardzo dobra organizacja i duże zainteresowanie ze strony pięściarzy sprawia, że przyszłoroczny turniej może rozrosnąć się do nawet dwudniowej imprezy. Wszystko zależało będzie od ilości zgłoszeń, która przełoży się na ilość walk. Zanim jednak Krzysztof Sadłoń, pomysłodawca turnieju, zacznie planować kolejne zawody, jego bokserzy wystartują w zawodach w Oławie i Oleśnicy. Kolejnym etapem startów będzie wyjazdowy mecz, w ramach Ekstraligi Boksu Olimpijskiego, z Wilkami Kujawy.

Twoja reakcja na artykuł?

2
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group