Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 2725
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Brat i siostra zaprawieni w bojach

Środa, 16 lutego 2011, 12:37
Aktualizacja: 12:38
Autor: red
Wałbrzych: Brat i siostra zaprawieni w bojach
Fot. red
Wałbrzyscy policjanci bezpośrednio po zgłoszeniu przez mieszkańców jednego z budynków przy ulicy Duboisa zatrzymali na gorącym uczynku włamania do pomieszczeń piwnicznych dwie osoby – kobietę i chłopca. Okazało się, że to rodzeństwo – brat i siostra. Przy okazji tego zdarzenia, jeden z ciekawskich świadków, obserwujący całą sytuację z okna swojego mieszkania na drugim piętrze, wypadł z niego i trafił do szpitala.

Po telefonicznym zgłoszeniu przy ulicy Duboisa policjanci V komisariatu zatrzymali na gorącym uczynku włamania do pomieszczeń piwnicznych 15-letniego chłopca oraz 24-letnią kobietę. Jak się okazało zatrzymani to rodzeństwo – brat i siostra.

Śledczy z „piątki” stwierdzili, że rodzinny duet złodziejaszków włamał się do dziesięciu komórek, z których kradł różne przedmioty, w tym przydatne do włamań narzędzia.

Za kradzież z włamaniem 24-letnia wałbrzyszanka może trafić za więzienne kraty nawet na 10 lat, natomiast jej nieletni braciszek o dalszych swoich losach dowie się od sędziego sądu rodzinnego.

To jednak nie koniec emocji związanych z zatrzymaniem rodzeństwa.

Całemu zajściu przyglądał się z okien swojego mieszkania, znajdującego się na II piętrze, nietrzeźwy 48-letni sąsiad. Mężczyzna nagle wypadł z tego okna. W stanie ciężkim zagrażającym jego życiu został przewieziony do wałbrzyskiego szpitala.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group