Środa, 17 kwietnia
Imieniny: Rudolfa, Roberta
Czytających: 5363
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Budują centrum za centrum

Niedziela, 26 lutego 2023, 11:06
Aktualizacja: 12:47
Autor: red
Wałbrzych/Kraj: Budują centrum za centrum
Fot. WSSE "Invest Park"
Powstanie kolejne Lokalne Centrum Biznesu na Opolszczyźnie!

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" oficjalnie zainaugurowała budowę hali przemysłowo-magazynowej w Nysie. Będzie to drugi obiekt tego typu w województwie opolskim, bowiem kilka tygodni temu do podobnego wydarzenia doszło w Brzegu.

- Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna to spółka, w której inwestycje i rozwój biznesu idą w parze z troską o rozwój lokalnych społeczności. Właśnie dlatego — nowa hala przemysłowo-magazynowa — to nie tylko budynek, ale przede wszystkim realna inwestycja w przyszłość Nysy i okolicznych samorządów. Inwestycja w budowę tego Centrum Biznesu to efekt synergii i zaangażowania wielu osób. Dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do zainicjowania programu budowy hal przemysłowych. Szczególne jednak podziękowania kieruję w stronę naszych inwestorów i przedsiębiorców, którzy widząc potencjał regionu zdecydowali się na współpracę z Wałbrzyską Specjalną Strefą Ekonomiczną - mówił Prezes Zarządu WSSE Piotr Wojtyczka.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Poseł Kamil Bortniczuk - Minister Sportu i Turystyki, Marcin OCIEPA - Sekretarza Stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej, czy Sławomir Kłosowski Wojewoda Opolski.

Lokalne Centrum Biznesu będzie dedykowane pod wynajem dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców. Hala liczyć będzie ponad 6 000 metrów kwadratowych powierzchni z zapleczem biurowym i socjalnym oraz infrastrukturą otoczenia.

Twoja reakcja na artykuł?

6
22%
Cieszy
4
15%
Hahaha
1
4%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
4%
Złości
15
56%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group