Niedziela, 28 czerwca

Było ciężko, ale są 3 punkty

Audio

Czytaj na głos

Autor: PAW 1 min czytania

Po trudnym meczu piłkarze Górnika Nowe Miasto Wałbrzych pokonali 2–1 Iskrę Jaszkowa Dolna.

Iskra to solidna ekipa i wiadomo było, że to nie będzie spacerek dla podopiecznych Wojciecha Błażyńskiego. W pierwszej połowie obie ekipy stworzyły kilka bardzo groźnych okazji do zdobycia goli, ale zawodziła ich skuteczność. W drugiej odsłonie na prowadzenie wyszli goście, a to zmotywowało miejscowych do jeszcze większego wysiłku i w efekcie po golach Jankowskiego i Rosińskiego "Nówka" odniosła kolejne bardzo cenne zwycięstwo.

Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Iskra Jaszkowa Dolna 2-1

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka