Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 4761
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Centrum Uśmiechu

Niedziela, 20 października 2019, 6:36
Aktualizacja: Poniedziałek, 21 października 2019, 9:18
Autor: red
Wałbrzych: Centrum Uśmiechu
Fot. organizatorzy
Zapraszamy uczniów klas 1–4 oraz przedszkolaki do udziału w niezwykłym koncercie pn. BEZPIECZNIE NA DRODZE. Wiemy jak bardzo lubicie piosenki Centrum Uśmiechu, dlatego specjalnie dla Was zaprosiliśmy do Wałbrzycha Pana Światełko wraz ze jego pomocnikami: Truskawką i Jagodą.

Pan Światełko, Jagoda i Truskawka, poprzez piosenki i interaktywny kontakt z publicznością uświadamiają, jak ważne jest przestrzeganie prawidłowych zachowań na drodze. Artyści wykonują piosenki z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym, które powstały na potrzeby programu estradowego w tym do jednego z utworów powstał animowany teledysk Światła drogowe, który na kanale YouTube cieszy się ogromną popularnością.

Centrum Uśmiechu od ponad 16 lat wywołuje uśmiech na twarzach tysięcy dzieci. Występowało na największych imprezach muzycznych w naszym kraju: „Lato z Radiem”, „Złote Przeboje na Wakacjach”, czy „Mamy maj” z Radiem Zet.
Koncert artystów Centrum Uśmiechu to nie tylko dobra zabawa, ale również edukacja. Każda placówka biorąca udział w koncercie edukacyjnym otrzyma jedną płytę Centrum Uśmiechu z autografami artystów. Jako nagrody, w konkursach przeprowadzanych w trakcie występu, rozdawane będą smycze z logo Centrum Uśmiechu.

Cena biletu: 10 zł / os. dostępne w kasach WOK oraz online: www.bilety.wok.walbrzych.pl

Informacje i rezerwacja biletów: 74 667 09 53; karolina@wok.walbrzych.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
100%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group