Czwartek, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 6340
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Charytatywna akcja

Środa, 14 kwietnia 2021, 7:29
Aktualizacja: 8:12
Autor: red
Wałbrzych: Charytatywna akcja
Fot. organizatorzy
Chcemy zaprosić wszystkich na charytatywną akcję w Wałbrzychu, podczas której przeprowadzona zostanie akcja pod nazwą "AMERICAN CARS DLA AGNIESZKI OLENKIEWICZ".

Ma ona na celu wsparcie finansowe w leczeniu Agnieszki, która zmaga się z nowotworem oczodołu, a której zostało niewiele czasu na zebranie odpowiedniej kwoty, gdyż operacja musi się odbyć 27 kwietnia 2021 roku.

Dlatego z pomocą Mustang Klub Polska Stajnia Dolnośląska i Amcary Dolnośląskie, których klubowicze zgodzili się przyjechać w ten dzień do Wałbrzycha swoimi samochodami zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na konto fundacji "Się pomaga".

Jak to będzie wyglądać?

To proste, my udostępniamy samochody, które będziecie mogli zobaczyć, a w zamian za wpłaty poczuć ich moc na fotelu pasażera.
Spot będzie zorganizowany 24 kwietnia w Wałbrzychu przy hipermarkecie Auchan na ulicy Wieniawskiego od godziny 10:00. Jeśli jesteś fanem amerykańskiej motoryzacji, jeśli lubisz dźwięk silników V8, jeśli marzysz, by poczuć ich moc, koniecznie musisz przyjechać na zakupy do Auchan i odwiedzić nas na parkingu.

Zabawa będzie polegała na wpłaceniu kwoty do puszki w zamian za przejażdżkę na fotelu pasażera. 30 zł przejażdżka losowym samochodem, 50 zł wskazanie samochodu.
https://www.siepomaga.pl/agnieszka-olenkiewicz

Tysiące koni mechanicznych i dźwięk amerykańskich V8 dlatego musisz przyjść i pomóc Agnieszce.

Informujemy, iż ze względów bezpieczeństwa i stanu epidemii, osoby bez maseczek, nie zachowujące odstępu 1.5 m i odmawiające dezynfekcji rąk, nie będą mogły brać udziału w zabawie. Pamiętajmy o celu naszej zbiorki. Każdy samochód po przejechaniu trasy będzie wietrzony dla bezpieczeństwa uczestników oraz właścicieli samochodów. Ponadto informujemy, że z racji rządowych obostrzeń ilość aut będzie musiała być ograniczona.

Twoja reakcja na artykuł?

18
90%
Cieszy
1
5%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
5%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group