Poniedziałek, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 5753
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Andrzejówka: Chcą wymienić szambo

Środa, 5 maja 2021, 10:17
Aktualizacja: 13:22
Autor: red
REGION, Andrzejówka: Chcą wymienić szambo
Fot. organizatorzy
Nastała wiosna i spod śniegu wychodzą wszystkie brudy, w tym nasze zapachowe szambo.
– Od wielu lat ten śmierdzący problem był pomijany przez kolejnych dzierżawców schroniska. Chcemy to zmienić jeszcze w tym roku! – informują dzierżawcy Schroniska Andrzejówka.

- Tak jak mityczny Herakles wykonaliśmy już 10 najtrudniejszych prac, ale zostały jeszcze dwie: remont ogólnodostępnych toalet i wymiana szamba przy schronisku. Jednym słowem - pomóżcie i wesprzyjcie nas, żebyśmy mogli do końca posprzątać tę stajnię Augiasza. Dzięki temu na Przełęcz Trzech Dolin wróci zapach łąk i kwiecia, a my gwarantujemy, że toalety będą zawsze bezpłatne i dostępne także dla osób niepełnosprawnych. Znajdzie się też miejsce na przewijak dla dzieciaków. A jeśli okażecie się bardzo hojni to wymienimy też okna na kuchni, na takie, które się otwierają, o dachu nawet nie śmiemy marzyć… 24 maja ruszamy z wymianą. Wyłączymy wtedy obiekt i zamkniemy okolice schroniska. Uzbieraliśmy już całkiem sporo, do końca zbiórki mamy jeszcze 1 dzień. Jeżeli możemy prosić o ostatni fantastyczny zryw z Waszej strony, to również zepniemy się żeby remont poszedł sprawnie - piszą inicjatorzy akcji na swoim profilu społecznościowym.

Dotychczas udało się uzbierać kwotę blisko 16 tys. zł, a potrzeba na zrealizowanie wszystkich planów około 40 tys. zł. A więc do dzieła!

Konto zrzutki tutaj
https://zrzutka.pl/hgvg8s

Twoja reakcja na artykuł?

10
45%
Cieszy
1
5%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
5%
Smuci
7
32%
Złości
3
14%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (19)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group