Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 2739
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Ciężarówka Coca–Coli w Starej Kopalni

Piątek, 15 grudnia 2017, 11:29
Aktualizacja: Sobota, 16 grudnia 2017, 10:50
Autor: Piotr Skomorokiewicz
Wałbrzych: Ciężarówka Coca–Coli w Starej Kopalni
Fot. Piotr Skomorokiewicz
Znana z reklamy telewizyjnej ciężarówka Coca–Coli dotarła wczoraj do Wałbrzycha.

Chyba nie ma osoby, która przynajmniej raz w życiu nie widziała wspomnianej reklamy. W czwartkowe popołudnie legendarną czerwoną ciężarówkę można było obejrzeć z bliska na terenie Starej Kopalni w Wałbrzychu.

Już przed planowanym otwarciem wczorajszej imprezy wokół ciężarówki i namiotów ustawiło się wiele zainteresowanych osób. Frekwencja rosła z każdą kolejną minutą, a kolejki bardzo szybko się powiększały. Oczywiście największym zainteresowaniem cieszył się sam pojazd, we wnętrzu którego można było spersonalizować według własnego pomysłu puszkę Coca-Coli.

Organizatorzy przygotowali jeszcze kilka atrakcji. W namiotach znalazły się m.in. Baśniowy Pokój Św. Mikołaja, w którym właśnie Św. Mikołaj czekał na wszystkich zainteresowanych odwiedzinami i zrobieniem wspólnego zdjęcia. W kolejnym namiocie stały sanie Św. Mikołaj, gdzie dzięki specjalnym okularom można było zobaczyć trasę, jaką corocznie ten święty pokonuje wraz z reniferami. W GIFbudce każdy usiadł za kierownicą świątecznej ciężarówki i zrobił pamiątkowego GIF-a. W ostatnim namiocie odwiedzający przygotowywali ozdoby i upominki świąteczne, które później wzięli ze sobą do domu.

Poza wymienionymi ciężarówką i namiotami były także wspólne konkursy, a organizatorzy rozdawali butelki Coca-Coli w ramach hasztagowej zabawy. Po godzinie 20.00 ciężarówka wyruszyła w dalszą trasę.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group