Czytających: 4862

REGION: Co słychać na kolarskich trasach?

Środa, 7 września 2011, 14:20
Aktualizacja: 14:21
Wiele się dzieje na kolarskich trasach. Widoczni są zawodnicy z naszego regionu.

W GMP Masters, które to zawody zostały rozegrane w Podgórzynie, w kategorii M 30 wygrał Piotr Czopek z UKS Warmia i Mazury Olsztyn. Na 7. miejscu finiszował Piotr Duda z Boguszowa-Gorc. Wśród zawodników w kategorii M 50, na 10. miejscu finiszował Franciszek Jowik z PSL Wałbrzych.

Tymczasem w XIII Dożynkowym Wyścigu Kolarskim Parami, który odbył się w Zawoniach, w kategorii par klubowych triumfowali kolarze Górnika Wałbrzych/ZS Stare Bogaczowice. Zwyciężyła para Bartosz Zając/Tomasz Mickiewicz przed Aleksem Sołtysem/Pawłem Przewiędą oraz Mateuszem Kowalskim/Piotrem Klimkiem. Wszyscy są kolarzami Górnika. Kolejne lokaty przypadły w udziale również naszym zawodnikom: Jakubowi Kuszowi w parze z Krzysztofem Skibińskim, Pauli Pisarskiej i Monice Lasocie oraz Karolinie Dec i Aleksandrze Dmytrasz.