Niedziela, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 5430
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Kamienna Góra: Cyklofiesta dla odważnych

Środa, 29 czerwca 2022, 7:33
Autor: red
REGION, Kamienna Góra: Cyklofiesta dla odważnych
Fot. Miasto Kamienna Góra
31 lipca w Kamiennej Górze wystartuje CYKLOFIESTA. Zapraszamy do rejestracji: https://bit.ly/3P45Opl uczestników. Dla pierwszych 200 osób specjalne koszulki.

W tym roku startujemy o godzinie 12:30 znad kamienniegórskiego Zalewu. Trasa będzie wiodła ulicami miasta do wlotu na ścieżkę rowerową przy ul. Lubawskiej. Tą trasą pojedziemy do Krzeszowa. Na placu przy remizie OSP przewidzieliśmy krótką przerwę kawową (rower i kawa pięknie się łączą w filozofii coffee ride. Po niej wrócimy ścieżką rowerową na miejski stadion przy ul. Słowackiego, gdzie przygotujemy ognisko z kiełbaskami.

Tegoroczna CYKLOFIESTA będzie jednym z elementów rowerowego weekendu, który zaczniemy już w piątek, 29 lipca.

🔹Godz. 18w Centrum Kultury zaczną się projekcje kinowe filmów o tematyce rowerowej.
🔹Godz. 20rozpocznie się prezentacja Jakuba Rybickiego, który opowie o zimowej wyprawie rowerowej po lodach Bajkału.

W sobotę, 30 lipca w godz. 8 -11 z rynku w Kamiennej Górze wystartują zawodnicy biorący udział w gravelowym wyścigu Szuter Master. Przygotowaliśmy dwie trasy 60 i 200 km, które staną się częścią projektu Las Szutras · Kotlina Kamiennogórska. Metę wyścigu zaplanowaliśmy nad Zalewem. Tam zostanie zlokalizowane rowerowe miasteczko z kulinariami kuchni ukraińskiej i schłodzonym piwem (dla dorosłych) oraz dmuchańcami dla dzieci.

Niedzielę otworzy spotkanie z popularnym youtuberem SzajBajkiem, który od godz. 9 rozpocznie pracę w swym warsztacie rowerowym. Każdy będzie mógł dokonać w nim bezpłatnie prostych napraw i regulacji w rowerze. SzajBajk opowie także o podstawach bike fittingu. O godz.12:30 wystartuje CYKLOFIESTA.

Twoja reakcja na artykuł?

3
60%
Cieszy
2
40%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group