Wałbrzych: Czarni najlepsi w lidze oldbojów

Środa, 8 lutego 2012, 7:24
Aktualizacja: 19:54
Autor: Sven
Zakończyły się rozgrywki tegorocznego sezonu halowej piłki nożnej oldbojów. Tym razem najlepsi okazali się zawodnicy Czarnych Wałbrzych. Ostatnia, czwarta runda rozgrywek odbyła się w niedzielę, 5 lutego. W 14 meczach strzelono 56 bramek.

Telefony u Kaliego – Włókniarz Walim 5:0

Zwycięzcami rozgrywek została drużyna Czarnych Wałbrzych zdobywając 34 punkty, przed Górnikiem Wałbrzych – 31 i zespołem Telefony u Kaliego – 28. Kolejne miejsca zajęli: Zagłębie Wałbrzych, Victoria Wałbrzych, Zjednoczeni Stare Bogaczowice, Szczawno-Zdrój i Włókniarz Walim.

Najlepszym strzelcem turnieju został Grzegorz Rydzewski z Górnika Wałbrzych, który zdobył 25 bramek. Kolejne miejsca zajęli: Mariusz Kalinowski z zespołu Telefony u Kaliego – 15, Mirosław Otok i Aleksander Bober z Zagłębia Wałbrzych po12 i Robert Rzeczycki z Zagłębia Wałbrzych – 8.

Najmniej goli (14) wpuścił Dariusz Ilski z Górnika Wałbrzych i tym samym został najlepszym bramkarzem turnieju. Na kolejnych miejscach znaleźli się: Władysław Śliwa z Telefonów u Kaliego – 15, Tomasz Czekanowski z Czarnych Wałbrzych – 17, Mariusz Gawlik z Zagłębia Wałbrzych – 26.

To jednak nie koniec rozgrywek oldbojów w tym sezonie halowym. W niedzielę, 26 lutego zostanie rozegrany turniej o Puchar Ligi. W tym dniu nastąpi także uroczyste zakończenie rozgrywek i rozdanie nagród.