Niedziela, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 5129
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Czas na odpoczynek

Czwartek, 2 czerwca 2022, 8:39
Autor: red
Wałbrzych: Czas na odpoczynek
Fot. WOK Wałbrzych
Nieuchronnie zbliżają się wakacje. Na odpoczynek zasłużyli także uczniowie Wałbrzyskiej Szkoły Talentów, w której w minionym sezonie uczestniczyło blisko dwieście osób! Zajęcia już zakończyły między innymi grupy taneczne, które zaprezentowały się na scenie w czasie Dni Wałbrzycha! Lada moment zakończą się także zajęcia WST związane z nauką gry na instrumentach.

Blisko dwieście dzieci uczestniczyło w tym roku w bogatej ofercie zajęć przygotowanej w ramach Wałbrzyskiej Szkoły Talentów. WST to seria zajęć stałych organizowanych od lat w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury. Wśród propozycji każdy znajdzie coś dla siebie.

– U nas nikt się nie nudzi, niezależnie od tego czy ma kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt lat – zapewnia Jarosław Buzarewicz, dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury

Tegoroczny semestr Wałbrzyskiej Szkoły Talentów właśnie dobiega końca. Grupy taneczne zaprezentowały się na dużej scenie w czasie Dni Wałbrzycha. Przed nami także specjalny koncert podsumowujący zajęcia muzyczne. Muzyczne prezentacje zaplanowano 11 czerwca o godzinie 17.oo w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na Piaskowej Górze.

A już dziś zapewniamy i zapraszamy do śledzenia wok.walbrzych.pl, bo Wałbrzyska Szkoła Talentów wróci od września!

Twoja reakcja na artykuł?

2
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group