Chwile wzruszeń, odrobina nostalgii, naręcza pięknych kwiatów i ogromna radość z nadchodzących wakacji – w takiej atmosferze cała społeczność szkolna i przedszkolna Czarnego Boru uroczyście zakończyła rok 2025/2026.
Był to dzień pełen emocji i wyjątkowych momentów. Szczególnie poruszającą częścią uroczystości było pożegnanie pracowników oświaty, którzy po wielu latach oddanej pracy przeszli na zasłużoną emeryturę. Serdeczne podziękowania za wieloletnią służbę, troskę o kolejne pokolenia dzieci i młodzieży oraz nieoceniony wkład w rozwój edukacji otrzymały: Jolanta Karolczyk, Krystyna Koralewska oraz Barbara Wojtarowicz.
Wręczono stypendia Dyrektora dla uczniów klas IV–VIII oraz listy gratulacyjne dla rodziców. Najwybitniejsi uczniowie odebrali także Stypendia Wójta Gminy.
Oto lista 15 Stypendystów:
Zofia Cieplicka, Ewa Bochenek, Maria Solarz, Zuzanna Janik, Julia Uznańska, Lena Szewczyk, Maja Majkrzak, Maria Borkowska, Dawid Gryka, Stefan Sawicki, Zuzanna Strutyńska, Julia Janor, Julia Zaleska, Marta Mikosik i Jakub Konopko.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.