Niedziela, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 4622
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Czas przetargów i kontynuacji inwestycji

Piątek, 26 stycznia 2018, 10:35
Aktualizacja: 11:47
Autor: opr. PAW
Wałbrzych: Czas przetargów i kontynuacji inwestycji
Fot. archiwum
Wprawdzie za oknami zimno, ale w najbliższych tygodniach w wielu miejscach naszego miasta ruszą lub będą kontynuowane inwestycje.

Największym wyzwaniem jest oczywiście budowa obwodnicy zachodniej Wałbrzycha, która ruszy prawdopodobnie jesienią bieżącego roku. Do tego czasu miasto chce się uporać z innymi inwestycyjnymi planami.

- Wkrótce nastąpi rozstrzygnięcie przetargu na przebudowę ulicy Kamienieckiej, a także budowę obwodnicy Boguszowa-Gorc i ulicy 1 Maja w Wałbrzychu - mówi prezydent Roman Szełemej. - Już rozpoczęła się przebudowa ulicy Przemysłowej, gdzie oprócz remontu nawierzchni drogi, powstaną m.in. kolejne miejsca parkingowe, co zapewne ucieszy osoby odwiedzające pobliski cmentarz.

Prezydent wspomina również o kontynuacji prac na ulicy de Gaulle'a, gdzie roboty powinny dobiec końca w okresie letnim, jeśli nie zajdą kolejne nieoczekiwane przez wykonawcę trudności. Jak pisaliśmy kilka dni temu, do końca zbliża się również remont dwora kolejowego Wałbrzych Szczawienko.
- Kładzione są płytki wewnątrz tego obiektu, który jest pod ścisłą kontrolą konserwatora zabytków - mówi prezydent. - PKP remontuje w okolicach tego samego dworca tory i perony.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group