Środa, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 4404
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Czeka go dotkliwa kara

Piątek, 17 marca 2023, 7:46
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Czeka go dotkliwa kara
Fot. KMP Wałbrzych
29–letniego boguszowianina zatrzymali wczoraj po południu funkcjonariusze Komisariatu Policji w Boguszowie–Gorcach. Mężczyzna był poszukiwany, gdyż został skazany prawomocnym wyrokiem przez sąd na karę blisko trzech lat pozbawienia wolności za kradzież rozbójniczą oraz poruszanie się pojazdem pomimo sądowych zakazów.

Mundurowi zatrzymali 29-latka około godziny 17:00 przy ul. Zielonej w Boguszowie-Gorcach. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Świdnicy celem osadzenia w więzieniu, gdyż dokładnie rok temu w warunkach recydywy, na jednej ze stacji paliw w Świebodzicach dokonał kradzieży rozbójniczej, a następnie poruszał się samochodem osobowym mając już kilka zakazów sądowych do kierowania pojazdami.

Teraz mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego najbliższe 2 lata i 10 miesięcy spędzi w więzieniu. W trakcie wykonywania czynności policjanci ustalili jednak, że boguszowianin był ponownie kilka razy zatrzymywany w ostatnim czasie za złamanie sądowych zakazów, więc jego pobyt w więzieniu może ulec przedłożeniu o kolejne 5 lat.

29-latek został przewieziony do Aresztu Śledczego w Świdnicy, skąd następnie zostanie przewieziony do jednego z zakładów karnych na terenie Polski.

Twoja reakcja na artykuł?

9
69%
Cieszy
2
15%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
8%
Złości
1
8%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group