Czytających: 6375

Szczawno-Zdrój: Cztery gole w 8 minut

Niedziela, 25 października 2020, 8:17
Aktualizacja: 8:24
Piłkarze MKS–u Szczawno–Zdrój pokonali na własnym boisku Podgórze Wałbrzych 6–3, a kibice nie mogli narzekać na brak goli.

Na prowadzenie wyszli goście po golu zdobytym w 10. minucie przez Grobarczyka. Zespół z uzdrowiska długo nie potrafił sforsować defensywy Podgórza, ale kiedy padła pierwsza bramka w 40. minucie autorstwa Choińskiego, kolejne posypały się jedna po drugiej. Na 2-1 gola zdobył w 43. minucie Dominiak, a już po kolejnej minucie na listę strzelców wpisał się Zawadzki. Początek drugiej odsłony to nadal ataki miejscowych, którzy kończyli je golami, a autorami byli Choiński i Filip Brzeziński. Przy stanie 5-1 wreszcie skuteczną akcją odpowiedzieli goście i do bramki rywala trafił Piątek. Gospodarze jednak nie zamierzali poprzestawać na pięciu trafieniach i szóste dołożył Filip Brzeziński, a strzeleckie popisy zakończył w 82. minucie Piątek, ustalając wynik meczu na 6-3.

MKS Szczawno-Zdrój - Podgórze Wałbrzych6-3 (3-1)

MKS: Jesionowski - Korościk, Borek, Filip Brzeziński, Choiński (78' Szpankowski), Dominiak (76' Dubowski), Korulczyk, Kumor, Lewandowski, Starczukowski, Zawadzki

Podgórze: R.Koszyka - Marcin Hertmanowicz, Grobarczyk, Jacek Hertmanowicz, Michał Hertmanowicz, P.Koszyka, Kozioł (61' Ajchel), Mocydlarz (67' Moczadłowski), Piątek, Sysiak (72' Dębski), Wroczyński.