Wtorek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 1806
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Czwarty Sabacik

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 1 września 2019, 11:22
Aktualizacja: Poniedziałek, 2 września 2019, 8:46
Autor: Robert Bajek
Fot. Robert Bajek
Na stadionie przy ulicy Kusocińskiego w Wałbrzychu odbył się wczoraj 4. Sabacik Straży Miejskiej Wałbrzycha.

Hasło przewodnie tegorocznego Sabaciku brzmiało: "Pokaż kulturę - chroń naturę". Wśród Sabacikowych atrakcji warto wymienić pokaz ekomody, podczas którego prezentowane były kreacje stworzone z surowców wtórnych, a twórcy każdego przebrania otrzymywali nagrody, było wiele różnego rodzaju gier i zabaw rodzinnych, konkursów z nagrodami, był wóz bojowy Straży Pożarnej, patrol konny Straży Miejskiej, symulator zderzeń WORD, turniej piłki nożnej i miasteczko ruchu drogowego. Każdy uczestnik konkursów mógł dodatkowo wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. A nad wszystkim czuwał Inspektor Kruk.

Nie zabrakło wielu atrakcji dla dzieci: były dmuchańce, malowanie twarzy, a także gry, zabawy i animacje z aktorami wałbrzyskiego Teatru Lalki i Aktora. Na głodnych czekało stoisko z przekąskami i wielkie grillowanie. Jako że 29 sierpnia przypada Dzień Straży Gminnej życzenia wałbrzyskim Strażnikom Miejskim złożył prezydent miasta Roman Szełemej. Impreza była też okazją do wyróżnienia i nagrodzenia zasłużonych funkcjonariuszy wałbrzyskiej Straży Miejskiej.

Twoja reakcja na artykuł?

3
25%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
8%
Złości
8
67%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~Fliper 1-09-2019 13:48
Nieroby bez szkoły,kompetencjii,tchórze pierwsze w mieście. Niektórzy mają czarny pas w origami i w groźnych minach gdy karają mandatem staruszkę z małym pieskiem bez smyczy.
~Mieszkaniec 1-09-2019 16:44
Co roku Ci sami nagradzani.
~Edek 2-09-2019 9:02
To już jest tylko makieta Straży Miejskiej. Najlepsi funkcjonariusze to już tam nie pracują.
~Rodzic 2-09-2019 16:15
Jak to jest, że w loterii główną nagrodę jaką jest rower wygrywa ta sama osoba co w zeszłym roku również wygrała rower? Czy to cudowne szczeście czy też ustawka? Szkoda gadać i pisać bo nawet dzieci oszukują pod czujnym okiem tak pilnującego prezydenta! Wstyd.
~Matka 3-09-2019 15:50
Przykro się czyta takie komentarze moje dzieci bawiły się super za udział w konkursach dostały fajne nagrody. I myślę że chodzi o fajną zabawę, a nie o nagrody. Byłam na losowaniu wraz z moimi dziećmi i nie wiem kto wygrał w tamtym roku bo nie byłam ale co to ma za znaczenie były też inne główne nagrody jak deskorolka elektryczna i czy też w tamtym roku wygrała ta sama dziewczynka. A tak naprawdę to tylko ludzka zazdrość bo jak ktos wygrał w tamtym roku rower to po co mu i w tym jakby była ustawka to by inna z nagród wylosował. Zawiść ludzka nie zna granic, tym bardziej że to naprawdę fajna impreza dla dzieci i rodziców. Dziękujemy za mile spędzony czas.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group