Poniedziałek, 4 lipca
Imieniny: Malwiny, Odona
Czytających: 3783
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Czy piłkarze Górnika PWSZ będą grać bez kibiców?

Poniedziałek, 18 lipca 2011, 15:28
Aktualizacja: Wtorek, 19 lipca 2011, 8:11
Autor: Sven
Wałbrzych: Czy piłkarze Górnika PWSZ będą grać bez kibiców?
Fot. archiwum
Wałbrzyski sport ma cały czas „pod górę”. Nie ma strategii rozwoju, pieniędzy i przychylności władz. Do tego dochodzą kłopoty, jedynego jak na razie, klubu grającego na poziomie rozgrywek centralnych.

Do rozpoczęcia rozgrywek pozostały już tylko tydzień, a pierwszy mecz na własnym boisku nasi piłkarze mają rozegrać 6 lub 7 sierpnia. Jednak na dzień dzisiejszy, 18 lipca 2011 roku, Górnik PWSZ Wałbrzych nie otrzymał pozwolenia na rozgrywanie meczów na Ratuszowej. Zastrzeżenia ma policja.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu wydała negatywną opinię w sprawie organizacji meczów o mistrzostwo II ligi piłkarskiej na stadionie przy ul. Ratuszowej. Powodem jest brak zabezpieczenia imprez przez funkcjonariuszy ochrony mienia czyli firmę ochroniarską.

W przekazanej do KMP w Wałbrzychu dokumentacji, klub wskazywał konkretną firmę, która miałaby być odpowiedzialna za zabezpieczenie imprez. Okazało się to niezgodne z prawdą.

W związku z uzasadnionym podejrzeniem próby wyłudzenia poświadczenia nieprawdy, KMP w Wałbrzychu przekazała stosowne materiały do Prokuratury Rejonowej w Wałbrzychu.

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group