Środa, 14 kwietnia
Imieniny: Justyny, Waleriana
Czytających: 2619
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Czy Prezydent zbagatelizował debatę o WTBS?

Sobota, 1 marca 2014, 15:25
Aktualizacja: Poniedziałek, 3 marca 2014, 14:54
Autor: red
Wałbrzych: Czy Prezydent zbagatelizował debatę o WTBS?
Fot. red.
Pod koniec ubiegłego roku Poseł Anna Zalewska z PiS–u zwróciła się do Prezydenta Wałbrzycha Romana Szełemeja z apelem o zorganizowanie społecznej debaty poświęconej przyszłości mieszkańców Wałbrzyskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego.

Posłanka nie kryje zdziwienia, że do chwili obecnej nie uzyskała od prezydenta Szełemeja żadnej odpowiedzi.

- Jestem zdziwiona postawą prezydenta. Jeszcze nie tak dawno zapewniał, że jest gotowy wspierać lokatorów WTBS-ów. Jako gospodarz miasta powinien więc zainicjować spotkanie z zainteresowanymi mieszkańcami, parlamentarzystami i samorządowcami, a nie chować głowę w piasek. W taki sposób problemów rozwiązać się nie da - mówi Zalewska.

Posłanka podkreśla, że bez przygotowania właściwej nowelizacji ustawy nie uda się rozwiązać problemów osób zamieszkujących w WTBS- ach. Z tego powodu zależy jej, by w spotkaniach wzięli udział również parlamentarzyści z Platformy Obywatelskiej.
- Mam nadzieję, że debata zostanie ostatecznie zorganizowana. Musimy wspólnie zaplanować konkretne działania legislacyjne, podzielić się pracą. Pan prezydent nie powinien bagatelizować tak dużej grupy mieszkańców miasta - kończy parlamentarzystka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (20) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group