Sobota, 6 marca
Imieniny: Agnieszki, Róży, Wiktora
Czytających: 2307
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Dagadana w Warka Pub – bilety rozlosowane

Sobota, 9 października 2010, 14:36
Aktualizacja: 14:37
Autor: red
Wałbrzych: Dagadana w Warka Pub – bilety rozlosowane
Fot. organizatorzy
Już jutro, czyli w niedzielę 10 października o godzinie 20.00, w klubie Warka Pub przy ulicy Broniewskiego odbędzie się koncert zespołu Dagadana. Rozlosowaliśmy bilety wstępu na ten koncert.

DAGADANA jest polsko-ukraińskim trio, łączącym różne style muzyczne. Przeplatając jazz, folk i elektronikę, tworzą niepowtarzalny język zespołu. Pełne humoru koncerty pokazują, że jest to ten rodzaj muzyki, który uszczęśliwia zarówno słuchaczy, jak i twórców.

Pełne ciepła wokalizy, przetwarzanie głosu na żywo, odważne plastikowe brzmienia, transowy kontrabas oraz wykorzystanie dziecięcych instrumentów muzycznych, to recepta DAGADANY na oczarowanie słuchacza dźwiękami, których nigdy dosyć.

Międzykulturowy projekt powinien przypaść do gustu każdemu słuchaczowi otwartemu na słowiańską duszę, szaloną z jednej, łagodną z drugiej strony.

Wśród naszych czytelników, którzy wzięli udział w konkursie, rozlosowaliśmy podwójną wejściówkę na to wydarzenie muzyczne. Wystarczyło odpowiedzieć na pytanie, które brzmiało: Czy zespół Dagadana składa się z muzyków polskich i ukraińskich?

Prawidłowa odpowiedź brzmi TAK. Wśród osób, które tak odpowiedziały, wylosowaliśmy zwyciężczynię, którą została Renata Nowosielska. Pani Renata wraz z osobą towarzyszącą wejdzie bezpłatnie na koncert Dagadany. Gratulujemy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group