Poniedziałek, 2 sierpnia
Imieniny: Gustawa, Kariny, Marii
Czytających: 4341
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Dbała o wizerunek

Piątek, 27 marca 2020, 6:34
Aktualizacja: Sobota, 28 marca 2020, 8:21
Autor: red
Wałbrzych: Dbała o wizerunek
Fot. KMP Wałbrzych
Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu kom. Krzysztof Lewandowski wraz z zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu podinsp. Mariuszem Kucharczykiem podziękowali za wieloletnią służbę nadkom. (już w stanie spoczynku) Magdalenie Korościk. Emerytowana funkcjonariuszka przez ostatnie 12 lat była specjalistą w zespole komunikacji społecznej i dbała o pozytywny wizerunek wałbrzyskiej Policji.

Doświadczona policjantka swoją przygodę z mundurem zakończyła po 24 latach. Od 1996 roku pełniła służbę w gmachu Izby Dziecka w Wałbrzychu. 4 lata później trafiła do Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, gdzie została specjalistą ds. nieletnich. Po kolejnych 8 latach przeniosła się do zespołu komunikacji społecznej, gdzie zajmowała się profilaktyką społeczną, promowaniem zawodu policjanta, organizowaniem debat, a także uroczystości policyjnych, a co najważniejsze, kreowaniem pozytywnego wizerunku Policji.

Swoją rzetelną i pełną poświęcenia służę zakończyła pod koniec lutego tego roku, za co w kameralnym gronie podziękowali Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu kom. Krzysztof Lewandowski oraz jego zastępca podinsp. Mariusz Kucharczyk. Teraz dla Magdaleny Korościk rozpoczął się kolejny etap życia. To czas następnych wyzwań, tym razem realizowanych na zasłużonej policyjnej emeryturze.

Twoja reakcja na artykuł?

3
23%
Cieszy
1
8%
Hahaha
2
15%
Nudzi
1
8%
Smuci
1
8%
Złości
5
38%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group