Piątek, 31 marca
Imieniny: Balbiny, Beniamina
Czytających: 3820
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Jedlina-Zdrój: Dni Jedliny inaczej

Środa, 19 sierpnia 2020, 7:23
Aktualizacja: Czwartek, 20 sierpnia 2020, 8:19
Autor: red
REGION, Jedlina-Zdrój: Dni Jedliny inaczej
Fot. archiwum
Dni Jedliny–Zdroju 2020 inne niż zwykle. Pomimo pandemii przygotowujemy się do innej formuły corocznych obchodów Dni Jedliny. O szczegółowym programie poinformujemy wkrótce.

Po raz pierwszy organizatorzy mają ciekawą propozycję, aby mieszkańcy mieszkańcom złożyli życzenia. Inicjatorzy przygotowują blok programowy „Mieszkańcy mieszkańcom”, w ramach którego na stronach internetowych będziemy oglądać kilkuminutowy montaż filmików jak mieszkańcy miasta wzajemnie składają sobie życzenia. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu!

Nagraj swoim telefonem 10-15 sekundowy filmik z życzeniami dla mieszkańców Jedliny (mogą to być życzenia dla wszystkich, dla sąsiadów, przyjaciół z innej ulicy, rodziny) i przyślij na adres facebookowy Jedliny-Zdroju. Chcesz uczestniczyć w naszym święcie? Nic prostszego:
1. Nagraj telefonem 10-15 sek. życzenia (sam lub przez kogoś)
2. Sprawdź jakoś nagrania
3. Wyraź zgodę na publikowanie nagrania w formie pisemnej lub formie nagrania ( „wyrażam zgodę na publikowanie mojego wizerunku” , w przypadku osób niepełnoletnich zgodę wyraża rodzic.)
4.Prześli nagranie przez nasz messenger facebookowy najpóźniej do 24 sierpnia br.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do nie publikowania nagrania lub jego skrócenia. Można przesłać tylko jedno nagranie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
2
50%
Hahaha
1
25%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
25%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group