Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 3730
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Dni Podzamcza – festyn

Poniedziałek, 30 maja 2016, 6:45
Autor: organizatorzy
Wałbrzych: Dni Podzamcza – festyn
Fot. organizatorzy
Wiele atrakcji przygotowano w dniu 28 maja podczas festynu zorganizowanego z okazji Dnia Dziecka przez Ośrodek Społeczno–Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej Podzamcze w ramach Dni Podzamcza.

Zarówno scena jak i pobliskie tereny przeznaczone były na prezentacje, występy i zabawy dla dzieci. Wśród zgromadzonej widowni również dominowali najmłodsi mieszkańcy naszej dzielnicy.

Program artystyczny obejmował występy dzieci z podzamczańskich szkół i przedszkoli, które zaprezentowały występy taneczne, scenki teatralne i występy wokalne. Dla najmłodszych udostępniony był plac zabaw z dmuchanymi atrakcjami oraz mobilne centrum animacji z nauką puszczania mydlanych baniek, malowaniem twarzy i grami oraz zabawami konkursowymi.

Fundacja RECAL zorganizowała sportowe rywalizacje oraz gry sprawnościowe. Uzupełnieniem programu była m.in. prezentacja sprzętu krótkofalowców oraz możliwość kierowania samochodem na profesjonalnym symulatorze. Jednak z uwagi na ulewne opady deszczu w późnych godzinach popołudniowych festyn został przerwany. Dlatego kilka zaplanowanych elementów programu zostało niezrealizowanych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group