Sobota, 20 kwietnia
Imieniny: Agnieszki, Czesława
Czytających: 8022
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Dni Wałbrzycha – znamy gwiazdy!

Piątek, 15 kwietnia 2022, 13:28
Aktualizacja: 13:28
Autor: red
Wałbrzych: Dni Wałbrzycha – znamy gwiazdy!
Fot. WOK Wałbrzych
Vito Bambino, Katarzyna Nosowska i Małgorzata Ostrowska to gwiazdy tegorocznych Dni Wałbrzycha. Święto miasta odbędzie się 27 i 28 maja na terenach Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia.
– Już nie możemy się doczekać. Dni Wałbrzycha, 27 i 28 maja. Zapraszamy na plac eventowy Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia. Szykujemy solidną dawkę dobrej muzyki, wystąpią także wałbrzyszanie. Przy Starej Kopalni stanie atrakcyjny lunapark, będzie bogata strefa cateringowa – zachęca Jarosław Buzarewicz, dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

Na scenie pojawi się między innymi Vito Bambino, którego grono fanów powiększa się z miesiąca na miesiąc. Artysta znany jest przede wszystkim z utworów zespołu Bitamina i współpracy z takimi muzykami, jak Sanah, Dawid Podsiadło czy Daria Zawiałow. Katarzyna Nosowska to kolejna gwiazda Dni Wałbrzycha, której nikomu nie trzeba specjalnie przedstawiać. Bez wątpienia usłyszymy utwory z wydanego w 2018 roku siódmego albumu artystki „Basta”. Ostatnią gwiazdą, którą zobaczymy na scenie jest Małgorzata Ostrowska.

– Wiosna należy do mieszkańców Wałbrzycha. Pod koniec maja chcemy zaprosić wszystkich do wspólnego świętowania, do wspólnej zabawy. Dni Wałbrzycha odbędą się w ramach trasy „Lato na Maxxxa” – mówi Jarosław Buzarewicz, dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

Święto miasta to także m.in. finał konkursu „Wałbrzych ma Talent”, w którym zobaczymy najzdolniejszych artystów z Aglomeracji Wałbrzyskiej. Zagoszczą na dużej scenie: DJ P.Turner i Anna Herliakh (UKR) oraz Miejskie Granie Cover Band. Zabraknąć nie może wizytówki folklorystycznej Wałbrzycha – Zespołu Pieśni i Tańca.

Twoja reakcja na artykuł?

19
33%
Cieszy
14
24%
Hahaha
4
7%
Nudzi
3
5%
Smuci
3
5%
Złości
15
26%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group